Wpis z mikrobloga

#debata
Duda to jednak pokazowa pipa Kaczyńskiego. Sam pewnie nie wie co mówi. W ogóle wygląda jak jakiś taki wymoczek.

Kukiz nie mógł nic odpowiedzieć na kontrargumenty jowów. Jowy nie sprawdzą się póki jest jak jest. Może w przyszłości, ale nie dziś. Pięknie JKM powiedział, że połowa kandydatów ma jego poglądy. Pokazuje to jak bardzo dzisiejszy system jest upadły i to, że warto głosować Na Janusza Korwin - Mikkego. Korwin wg mnie ma siłe, chęci i możliwość zmiany Polski na lepsze. Za nim stoją młodzi ludzie w tysiącach. Paweł chce dobrze, ale miimo to nie ma zaplecza Korwina. Mam nadzieje, że do parlamentarnych pójdą razem, także z Braunem i mimo wszystko z Ruchem Narodowym, bo lepiej z zagorzałymi patrotami niż sprzedawczykami Moskwy czy Waszyngtonu.

Pan Braun wg mnie mógł lepiej się postarać i tylko raz wspomnieć o chrzcie Polski, bo kolejne razy robiły z niego troszke błaznowatą persone.

Palikot to w ogóle idiota. Podobnie Tanajno, jest jakiś dziwny.

PSL nie wspomne, bo to też figurant.

Wilk powinien schować dume do kieszeni i skoro zależy mu na lepszej Polsce dla swoich dzieci, powinien dołączyć do Korwina. W rodzinie nie powinno trzymać się urazy zbyt długo.

Ogórek... cycków nie było. Więc nie ma co komentować.

#jkm #korwin #wybory2015 #polityka
  • 3
@darthdoman: niestety tak. Ale każdy sobie rzepkę skrobie. Boli fakt, że jest tym razem wielu fajnych kandydatów. Głosy normalnych, zdroworozsądkowych ludzi, chcących zmian i znających się co nie co na gospodarce rozłożą się na Korwina, Kukiza, Brauna.

Na szczęście, takie szczęście w nieszczęściu tych złych kandydatów reżimowych jest dwóch. Więc głosy lemingów też się rozniosą i będzie druga tura.