Wpis z mikrobloga

Mircy szukam szybkiego sposobu na przerzucenie około 100 GB z laptopa na komputer. Nie mam dysku zewnętrznego ani większego pendrive. Na lapku jest windows 8.1 a na komputerze windows 7. Jest jakiś sposób nie wymagający rozbiórki sprzętu ani nie trwający więcej niż 3-4 godziny?
#komputery #windows #informatyka
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@leworwel: no zakładam ze oba kompy masz w jednej sieci (PC podpiety kablem a lapek wi-fi choć i tego mozesz podłączyć kablem pod router) i udostępniasz na lapku folder/dysk i na PC kopiujesz te pliki z poziomu otoczenia sieciowego.
  • Odpowiedz
@leworwel: potrzebujesz przewód krosowany wpinasz jeden koniec do karty w PC a drugi do laptopa, w ustawieniach karty sieciowej obu komputerów ustawiasz adresy IP i kopiujesz dane ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@moh1942:
@boinc: probowalem przez grupę domową ale kurde niestety ciągle jakieś błędy wyskakują. Podłączyłem kabel Ethernet do lapka i do urządzenia takiego jak ruter ale to nie ruter tylko "urządzenie dostępowe do sieci światłowodowej" w gniazdo LAN. Co mogę jeszcze zrobić? Komputer jest w sieci przez wifi i kabel, nic nie pomaga
  • Odpowiedz