Wpis z mikrobloga

PANIE JANUSZU MAM NADZIEJĘ ŻE DOSTANIE PAN 0% NA WYBORACH BO TAK BEZSZCZELNEGO I PYSZAŁKOWATEGO CZŁOWIEKA PO ZA PIS DAWNO NIE BYŁO JA OSOBIŚĆIE A JESTEM JUŻ W SREDNIM WIEKU -----NIE DAŁBYM NAWET MOJEMU PSU NA PANA GŁOSOWAĆ---DLA WAS SIĘ LICZY TYLKO KASA NIE CZŁOWIEK---NIE POWODZENIA---ŻEGNAM OZIĘBLE
#korwin
#korwin
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SLAWIK2015: nie Polska, tylko obecny rząd. ogarnij się człowieku. i to nie jest mój ULUBIENIEC tylko po prostu kandydat, który moim zdaniem zasługuje na dobry wynik głoszeniem niezmiennych poglądów od lat i prawdziwą chęcią dokonania zmian.
  • Odpowiedz
@SLAWIK2015: ok ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie bardziej niż Bronuś xD SZKODA CZASU, ale zejdę na TWOJ POZIOM koleszko i powiem CI, ze przyjemnie się ROZ-MA-WIA z podludźmi czuję się LEPSZY, ale mam ŚWIADOMOŚĆ ze POLSKA może upaść PRZEZ spęd biedy UMYSŁOWEJ. ROZUMIESZ czy mam powiedziec to DOBITNIEJ ?
  • Odpowiedz
@SLAWIK2015: Nom, ale Kowalski dobrze wypadł, Braun za bardzo popłynął, Duda i Jarubas to nie moje poglądy Madzia ładnie wyglądała i ma miły głosik, Wilk rzetelny, Lewaki jak lewaki szkoda słów, Kukiz d-----ł z krzesłem, a reszta to tak średnio, garniak mógł włożyć, a Januszs jak zwykle niezrozumiany i lemingi myślą,, że odejdzie.
  • Odpowiedz