Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki pomocy ,zwłaszcza #rozowepaski . Niedługo urodziny mej lubej, a ja w tym roku totalnie bez pomysłu co mogę jej kupić. Myślałem o Torbie O Bag, bo kiedyś myślała o zakupie takiej, ale ostatnio jej przeszło więc nie chce dawać czegoś co będzie stało w garderobie i się tylko kurzyło. Biżuteria też raczej nie wchodzi w gre, bo chodzi tylko w bransoletkach, a ode mnie dostała już dwie. Jakieś ciekawe pomysły? Dodam że bardzo lubi łosie, koty, strasznie interesuje się modą i ogrodnictwem. #pomocy #urodziny #prezent
  • 9
  • Odpowiedz
@Doncipny: o, jeden, który wie, co lubi jego dziewczyna, tutaj to rzadka sprawa ;)

Łoś-termofor? Zobacz w Nici, czasami mają zwierzątkowe termofory? Mini-szklarenka na balkon? Doniczki i jakieś zielska do nich fajne? (zielska-zielska, bazylia, tymianek itp.)- są takie fajne z jedną wspólną główną doniczką na ziemię i do podlewania i bocznymi wyjściami na poszczególne roślinki <3
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: Mamy cały parapet obstawiony świeżymi ziołami , bo oboje lubimy gotować, a termoforu poszukam dzięki :)
@Vasek Nie lubi kaktusów
@CzerwonaPapryka1 No własnie tak dzisiaj na nie popatrzyłem, za silikonową torebkę płacić 400 zł o.O To lepiej dołożyć i kupić jakaś skórzaną markową.
  • Odpowiedz