Wpis z mikrobloga

@Rumpertumski: Do tej pory miałem wątpliwości, ale teraz już nie. I tego nie dało się spacyfikować środkami przymusu bezpośredniego? Dwie lufy wycelowane jedna wyżej od drugiej w jedną osobę.
Dobrze wyszkolona i ogarniająca sytuację policja - doświadczenie zdobywa w n-----------u emerytom mandatów za przejście na czerwonym.

  • Odpowiedz
@Rumpertumski: Wyciągnąć z tego zdjęcia z metadanych czas jego zrobienia (z aparatu zrobić kopię i porównać czy jest zgodna z zarejestrowanym przez aparat oryginałem) i porównać z czasem lokalnym kiedy padły strzały. To zdjęcie może być mocnym dowodem.
  • Odpowiedz
@Rumpertumski: Wg mnie tylko 1 strzał z oddanych leci w inny cel. Pozostałe 3 w ofiarę (a jak wynika ze zdjęcia co najmniej 2, bo dwóch w niego celuje).
To nie jest k---a strzelanie w celu odstraszającym - to jest strzelanie wg zasad shoot-to-kill.

Edit: Dorzuć ten film (z tym momentem) do powiązanych w znalezisku, żeby każdy mógł sobie porównać.
  • Odpowiedz
@Rumpertumski: eh, kuce, kiedy wy zrozumiecie, że ciągnięciem tego tematu tylko się kompromitujecie... Ciszej nad tą trumną, do wyborów zostało niewiele czasu i ciągłe przypominanie głupoty Korwina/Wiplera jest niewskazane, no, chyba, że sami będą w tym pomagać kolejnymi wypowiedziami. Zresztą nawet i bez tego, do wyborów każdy "reżymowy" dziennikarz jak ich nazywać może zaorać Korwina wyciągając asa z jego zdaniem o wydarzeniach w Kunrowie i porównując to z górnikami, do
  • Odpowiedz
@szyk: Naprawdę, niezależnie od kontekstu - facet zginął przez wypadek przy pracy. Policjant się wyrwał, przesadził, widać na zdjęciu że celuje za wysoko.
  • Odpowiedz