Wpis z mikrobloga

#dziendobry wszystkim! Przede wszystkim chciałbym wszystkim wykopowiczkom życzyć wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet! Dużo zdrowia, wiecznej urody, pomyślności i jeszcze raz pieniędzy!

Bukiet żółtych tulipanów dla Pań z Wykopu

Oprócz tego informuję i zawiadamiam, że dziś o godzinie 17:00 widzimy się na Rynku Krakowskim pod Erosem (popularnie zwanym Głową), żeby później udać się do Sarmacji lub Ambasady (będziemy głosować ;)) na piwo lub piętnaście. Zapraszam wszystkich chętnych!

@ar2oor @slaszka @kicioch @polok20 @Napiecie @Even @Tunia @Tkacz_aluzji @MasterSoundBlaster @lucesar @manimalia @Arvangen @WilkBardzozly

#krakow #wykopiwo #dzienkobiet
  • 10
@jacekkr: @kicioch: wezcie jeszcze pod uwage indigo - piwo po 5*, raczej rockowy klimat (ale raczej nie w stylu tró&satan) blisko rynku i zawsze jest tam sporo miejsca, sam moze wpadne ale na max 1 piwo i uciekam

*za cene nie recze bo nie bylo mnie tam juz jakis czas ale raczej powinna sie trzymac

edit:strona mowi ze jeat dalej za 5 :)
Ode mnie również wszystkiego najlepszego dla pań :) Wybaczcie mi ale i dzisiaj nie dam rady wpaść :/ Za to już naprawdę mocno postaram się być obecnym 16 marca!