Wpis z mikrobloga

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10936219,Klotnia_o_Polakow_na_Wyspach__Przez_emigrantow_mlodzi.html

i MÓJ ULUBIONY KOMENTARZ:

Śmiać mi się chce z kato-faszystowskiego tałatajstwa. Ne brak w Polsce posrańców szczekających na mniejszości etniczne na Zachodzie Europy. W życiu nie wyściubili nosa ze swego grajdoła, ale pierwsi do szczucia przeciw tzw. "obcemu elementowi" (w ich chorej jaźni rzecz jasna) na Zachodzie. A teraz proszę, sami Polacy stali się takim samym "obcym elementem".na Wyspach, kato-faszystowski tałatajstwo ma niezłą zagwostkę. Szkoda tylko normalnych Polaków, którzy są całkiem niewinnymi ofiarami tej sponsorowanej przez kapitalistów faszystowskiej nagonki.

Sama prawda oraz

kato-faszystowskie tałatajstwo - przejmuję od dzisiaj ten zwrot.
  • 11
@Praptak: no tak ładujesz się takimi komentarzami na gazeta.pl , onet itd. i potem jesteś smutny :P weź tego nie czytaj, fora gazety i onetu szkodzą na mózg. Ja po 10minutach tam mam ochotę odciąć kabel od internetu.
@Praptak: Co do kwestii emigrusow na zachodzie to zawsze bylem ostrozny w osadach i polowicznie sie zgadzam, ze jednak najglosniej o ich NIETOLERANCJI krzycza ci, ktorzy ze swojego #!$%@? nigdy sie nie wychylili. Niepotrzebnie autor zarzygal ten "apel" watkami o katolach, kapitalistach i faszystach; jakby to mialo cos do rzeczy.
@RT_NR:

To nie ja pisałem, jak byś nie zauważył.

Drugi komentarz tego samego typa:

Typowo kapitalistyczne podejście! Tak samo szczuto w latach 30ych, wielki kapitał opłacał faszystów by ci całą frustrację społeczeństwa, spowodowaną kapitalistyczną nędzą, kierowali nie przeciw wyzyskiwaczom, ale przeciw "obcym" (wtedy głównie Żydom). Dziś rolę tę pełnią Arabowie, Polacy, Hindusi, Kapitaliści zrobią wszystko by ludzie zamiast szturmować złodziei z City, zamiast obalić patologiczny neoliberalny postindustrialny system ekonomiczny i przywrócić
@Praptak:

Kolejny lewicowy psychol (ale czego spodziewać się po gazeta.pl). Nadrabiasz za kilkudziesięciu (dobrze jednak, że masz tutaj łatkę trolla), nie zapraszaj go, bo kolejnego komuszego psychola, tutaj nie trzeba. :)