Wpis z mikrobloga

O to na jaki komentarz natrafiłem w sieci dotyczący Roberta Lewandowskiego. Pięknie autor to ujął. Coś w tym jest.

"To jest nasza Polska Duma! Messiego czczą w Argentynie, Ronaldo w Portugalii, Neymara w Brazylii, a My Polacy #!$%@? swojego obecnie Najlepszego Zawodnika, gdy reszta świata go chwali..."

#pilkanozna #lewandowski #oswiadczenie
  • 13
  • Odpowiedz
@odislaw: przy całej mojej niechęci do barcy i jej zawodników nie mogę się z tym zgodzić. Po za tym Lewy to nie typ piłkarza który może pociągnąć sam cały zespół jak Ibra czy Ronaldo i stąd, czasem przesadzone, komentarze na temat jego gry w kadrze :)
  • Odpowiedz
@laki1: chyba zartujesz, ze jest gorszy od Naymara xD...z Ibrą przesadziłeś, to podobny typ snajpera, poza tym Lewy dopiero wchodzi w swoj najlepszy pilkarsko wiek, Ibra juz będzie z niego wychodził, poza tym Lewy jest pilkarzem który decydował wiele razy o wyniku meczu zarówno w BVB i ostatnio tez w Bayernie, nie porównuję tu Messiego i Ronaldo bo to inna para kaloszy
  • Odpowiedz
Lewy dopiero wchodzi w swoj najlepszy pilkarsko wiek


@odislaw: No chyba żartujesz :D Przypominam, że ma już 26 lat, więc w zasadzie jest w najlepszym piłkarsko wieku. Nie róbmy z niego Pawła Brożka aka wieczny junior i nadzieja polskiej piłki.

decydował wiele razy o wyniku meczu zarówno w BVB i ostatnio tez w
  • Odpowiedz
@laki1: ale to slowa ludzi "z branży", źle chyba mnie zrozumiales, chodzi tu o to, ze dla napastnika suma umiejetnosci, dojrzalosci i wytrzymalosci to wlasnie wiek ok 26-29 lat, a dodatkowo Lewy ciagle sie rozwija w tych aspektach,
  • Odpowiedz