Wpis z mikrobloga

@rfree: Aktualnie nie, KNP bez Korwina straciło rezon, Kukiz też jest dosyć mocno podejrzany chociaż na niego nie mam dowodów na układy ze służbami, Narodowcy to w 80% debile, Braun to gość który jest zbyt toksyczny do szerszej współpracy politycznej.

Ale kto mówi, że trzeba coś zmienic w 2015 roku. Wole trochę poczekać, niż patrzeć jak Krul na smyczy Wiplera będzie ośmieszał idee konserwatywno-liberalną w Sejmie. A, że będzie to mogę
@antoni_kiedys: @WujekRada: jak nie ma lepszego to nie marudzić tylko głosować wszyscy z rodzinami na KORWiN,
bo
efekt będzie taki że wejdą partie prawicowe, oraz PIS, z jakimś mam nadzieję 60% poparcia w sumie i wspólnie się zbalansują może i w marę prawicową ewolucję będą mogli wykonać.

A w wyborach 2019 się zobaczy co dalej ;)
@antoni_kiedys: ale w koalicji może będą negocjacje, PiS zmniejszy lub nawet w końcu zniesie PIT, a w zamian prawicowe gospodarczo partie poprą coś tam (nie szkodliwego) co PIS potrzebuje (może śledztwo o samolot czy tam cokolwiek takiego)
@rfree: budować siłę polityczną bez ludzi pokroju Wiplera? Powtórzę po raz kolejny. Siłą napędową KORWiNa jest Wipler, który całą swoją polityczną karierę zawdzięcza służbom. Serio chcesz obalać system człowiekiem wywodzącym się z systemu?

To tak jakbyś chciał wyciąć las i do tego celu wynająłbyś ekologa.