Wpis z mikrobloga

Moja reakcja po przeczytaniu posta #wipler
-Meh. Przemek tutaj nie do końca masz rację.
Dalsze życie

Reakcja mirko:
JKM TRACI MÓJ GŁOS, BO CZŁOWIEK Z JEGO PARTII NAPISAŁ POST Z KTÓRYM SIĘ NIE ZGADZAM!!!!!!!
OGÓLNIE CAŁE ŚRODOWISKO JUŻ SKREŚLONE PRZEZ TEN POST!!!! NIE MOGĘ GŁOSOWAĆ NA LUDZI ZWIĄZANYCH Z CZŁOWIEKIEM, KTÓRY UMIEŚCIŁ TAKI POST!!!!

Reakcja jest tak niewspółmierna, że nie wierzę w jej prawdziwość :P
#korwin #4konserwy #afera #jkm #oswiadczenie #polityka
  • 15
@Gliv: jest nawet mocno nieadekwatna. I jeśli ktoś serio skreśla danego kandydata (bynajmniej nie na karcie wyborczej), tylko dlatego że ktoś z jego otoczenia chlapnął (zapewne pod wpływem emocji) głupi wpis na FB, to jest niepoważny.
@Gliv: bo reakcja Pszemka to czysty populizm i to wśród niezbyt ciekawych środowisk, w dodatku niezbyt pasuje do prawicowych poglądów. IMO zeszmacił się byle tylko zdobyć kilka głosów, przez co u mnie sporo stracił. Co do głosowania, jak ktoś popierał KORWIN to ta wypowiedź to IMO trochę mało by zmienić decyzję, ale w wyborach prezydenckich partia kandydata jednak gra jakąś rolę, a Wipler nie jest jakąś płotką w tej partii.
@Gliv: jakby wyraził swoją opinie w normalny sposób to ok. Ale on chce zwołać konferencje dla mediów , gada o karze śmierci dla policjanta i bawi się w populizm w najczystszej postaci. Wiec reakcja mirko jest jak najbardziej wspólmierna