Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że można darzyć sympatią środowisko kibiców. Ja nawet zrozumiem, że można darzyć sympatią środowisko pseudokibiców. Ale po obejrzeniu dzisiejszego "Po przecinku", niestety tylko jedna myśl przychodzi do głowy.
Co ten #wipler to ja nawet nie... ( ͡° ʖ̯ ͡° )
@Variv ma świętą rację: ciężki jest życie wolnościowca w Polsce.

A tak swoją drogą, to nie lepiej byłoby zalegalizować ustawki? Niech się kibole #!$%@?ą do woli jeśli ich to bawi. Póki robią to z dala od osób postronnych i we własnym gronie (a o ile wiem tak to się do tej pory odbywało) - to w czym problem? Chcącemu nie dzieje się krzywda.
  • 11
@xvovx: Zalegalizowanie ustawek nie było by takie proste. Po pierwsze należało by wskazać miejsca gdzie zwierzęta mogły by się wyżyć. Po drugie należało by załatwić sprawę roszczeń za uszkodzenia ciała bądź śmierć uczestników. Po trzecie należało by zdecydować kto płaci za ich leczenie, może dodatkowe ubezpieczenie? Po czwarte mogło by to prowadzić do nadużyć, kolesie podadzą ci prochy potem Cię podbija na śmierć i powiedzą ze to ustawka była. Aby tego
@xvovx: chcącemu nie dzieje sie krzywda, jak ktoś chce sie #!$%@?ć to niech sie #!$%@?. Nie oglądałem tego "po przecinku" ale nie rozumiem tej nagonki na Wiplera, policja ewidentnie nie zastosowała odpowiednich środków przymusu, uzywając ostrych naboi w stosunku do osób które
a) nie mają broni
b) nie poczyniły żadnych przestępczych działań, oprócz wykroczenia czyli wejścia na murawę boiska
@wetnosekoala: nie jestem ekspertem w tych sprawach, ale wydaje mi się, że ustawa nie precyzuje odległości z jakiej wolno strzelać. Mowa jest tylko o tym, że strzelanie należy poprzedzić strzałem ostrzegawczym i nie wolno celować w głowę ani w szyję. I tu jest kwestia dość złożona, bo gość dostał w szyję właśnie ale na filmie nie widać aby policja specjalnie celowała akurat w to wrażliwe miejsce. Moim zdaniem to po prostu
@wetnosekoala: Wipler przesadził i to grubo - już nawet pomijając kwestię tego czy miał w tym przypadku rację czy nie, to niejako wydał wyrok bez jakiegokolwiek bliższego przyglądania się sprawie. Poważny polityk (w zasadzie to nikt poważny) nie powinien tak robić. Też mnie ciekawi co Korwin jutro powie - chociaż moim zdaniem najlepiej by było jakby nic na ten temat nie mówił. xD

Ale ludzie którzy piszą że przestają głosować na