Wpis z mikrobloga

@sidius: O 10 dniach po 30g też nie słyszałem, ale o 7 po 20g już tak. Przy czym ja nie twierdzę, że mam wiedzę na ten temat i się znam, czy coś, po prostu mnie dziwi jak tu wszyscy na to najechali. To naprawdę nie jest tak, że on jedząc po 30g po prostu marnuje kretę, a nie że mu to szkodzi?
  • Odpowiedz
@ryhu: ale czemu dziwisz sie? Medycyna i badania to nieustanny postep. Otaczaja nas coraz lepsze nowinki techniczne i jakos kazdy to akceptuje. Natomiast jezeli chodzi o badania medyczne to jakos ludzie maja opory zeby przyjac do wiadomosci takie oczywiste fakty
  • Odpowiedz
@ryhu: Ładownie to chyba z początków kreatyny lub nie wiem, dla lecących na koksie. Mi zawsze odradzali bo szkoda nerek, a po drugie i tak to nic nie daje bo tylko część się przyjmie, a resztę wydalisz, też było kilka fajnych artykułów o tym na forach kulturystycznych.
@b0br: Weź od dzisiaj już zmniejsz, wszystko boli i będziesz ciągnął dalej? Jak w ogóle długi cykl ci powiedział?
Ja jak jestem na
  • Odpowiedz
@b0br: serio ufasz osobie, ktora probuje ci wmawiac takie #!$%@? jak ladowanie kreatyna? Przemysl czy ne powinienes zminic trenera. Skoro o kreatynie gowno wie to nie chce widziec twojeo planu i diety...
  • Odpowiedz