Wpis z mikrobloga

Boshe ale beka z kiboli xD
Umrzeć za klub z IV ligi,za to powinna być jakaś nagroda.
Achievement w stylu zginąłeś za obierki po ziemniakach.

#!$%@? jak można wstawiać się za czymś co:
Wbiega na stadion pomimo zakazu,w celu #!$%@? się z kibicami,kibolami innego klubu.
Oczywiście w dłoniach kamienie,butelki,race #!$%@? wie co jeszcze.
Nie dobiegają oczywiście do celu bo drogę zagradza policja.
Co robią nasze kochane zwierzątka ?
Szarżują na odział policji ciskając w nich wszystko co tam nazbierali.
I nagle zdziwieni policja,otwiera ogień z broni gładko lufowej w stronę szarżującego bydła.

Ale najlepsza jest ta gówno burza w której ludzie bronią tych zwierząt .

@peruun > Kto za młodu nie zrobił niczego głupiego? Chcielibyście być za to zabici ?

No #!$%@? rzeczywiście mała głupotka,krejzole he he.
Kominiarka na ryju i ciskanie w policje przedmiotami które mogą zranić,trwale okaleczyć lub nawet zabić.(Tak uderzenie rzuconym kamieniem może zabić.)

@JahMuffin > kara za wbiegniecie na murawe to zakaz stadionowy a nie smierc. Jak pochwalasz takie zachowanie psiur to inteligencja nie dorwownujesz amebie

Karą za przebiegnięcie na czerwonym jest mandat nie kara śmierci.No chyba że akurat ktoś jechał a ty mu się #!$%@?łeś pod maskę.A #!$%@?łeś się mu pod maskę dlatego że nie powinno cię tu być.

Podsumowując kibol zdechł przez mieszankę głupoty-pecha.
Na nasze szczęście jednego śmiecia mniej.

Co do policji.
Nie dziwi mnie fakt braku strzału ostrzegawczego.
Była to zresztą doskonała decyzja kibice wycofali się już po pierwszej salwie, pomimo wielkiej przewagi liczebnej.
Ba policja nawet osłaniała rannego podczas udzielania mu pomocy,koledzy rannego ograniczyli się do ciskania obiektów.
Innymi słowy policja chroniła rannego kibica przed kibicami o ironio ( )

#kibole #podludzie
  • 47
  • Odpowiedz
@WilczurToPedofil: nie chce bronić tego debila, bo jak nie wie do czego służy boisko piłkarskie to nie powinien z domu wychodzić, ale no do #!$%@? nędzy ADEKWATNOŚĆ KARY DO WINY, to że policja chciała zaprowadzić porządek nie oznacza że może robić co im się podoba, policjant powinien pójść siedzieć, podobnie jak Ci którzy chcieli się nawalać
  • Odpowiedz
@inplaz: za nieszczęśliwy wypadek również musi odpowiedzieć. Co gorsze cała sytuacja może wyjść na minus, że policja nawet w uzasadnionych wypadkach będzie się bała strzelać
  • Odpowiedz
Ograniczone jest myślenie takich ludzi. Sam oświecony nie jestem. Z czegoś to się bierze, że taki człowiek zachowuje się jak kibol, ciska w policje, wypisuje hasła na murach i w ten sposób chce pokazać, że jest fajny, że jest twardy, nie jest jakąś ci*ą.
  • Odpowiedz
@WilczurToPedofil: Zasadniczo popieram zdanie kolegi. Wielka burza nad policjantami bo zabili jakiegos łobuza. Dla mnie sprawa jest prosta. Jak policjant mówi ci że masz się zatrzymać to stoisz, jak chce okazania dokumentów to mu je dajesz albo odpowiadasz że nie masz przy sobie, a jak napierdzielasz wyzwiskami i ciskasz kamieniami to licz się z tym że zostaniesz spacyfikowany. Gdyby ten chłopak był normalnym kibicem, przyszedł normalnie jak człowiek na mecz
  • Odpowiedz
@zweipack: Ajj, odnosiłem się do kibolów którzy wszystko wszędzie masakrują i robią burdel. Mój błąd, że nie czytałem artykułu, że to kibol nie kibol ale zginął niewinnie. Więc szkoda gościa w tym konkretnym wypadku, jasne.
  • Odpowiedz
@WilczurToPedofil: Pełna zgoda, jeśli bydło nie potrafi się opanować, to trzeba użyć dostępnych środków, aby je uspokoić. Czepianie się policji, że jakiś dres oberwał w ryja i się nie podniósł, to jak czepianie się, że podczas gaszenia pożaru straż utopiła podpalacza w środku budynku...
@JahMuffin:

Gdyby śmierć za takie coś było czymś oczywistym, tak jak możliwość #!$%@?ęcia przez samochód człowieka, który przechodził na czerwonym świetle, to incydentu RACZEJ by nie było.

Gdyby taki kibol nie miał zamiast mózgu parówek, to by tego nie robił, bo jest to zabronione i grożą za to konsekwencje. W przeciwnym przypadku należałoby dla takiej ameby wszędzie napisać, że grozi czapa, żeby nie odwalała burd...
Policjant, nawet odziany w pancerz czy siedzący w armatce, nie jest robotem i na niego też działają emocje, poza tym, mają oni opanować bydło, używając dostępnych środków. To już problem bydła, że wybrali
  • Odpowiedz
@WilczurToPedofil: tylko że był ostrzegawczy, na tym filmie gdzie widać jak jest ten typ postrzelony w 1:00 leci w jego kierunku(nie w niego) strzał ostrzegawczy, potem chyba drugi, dopiero potem gdy zachowuje się dalej jak małpa i w "traf mnie jeśli potrafisz" dostaje kolejne kulki już w ciało
  • Odpowiedz