Wpis z mikrobloga

Boshe ale beka z kiboli xD
Umrzeć za klub z IV ligi,za to powinna być jakaś nagroda.
Achievement w stylu zginąłeś za obierki po ziemniakach.

#!$%@? jak można wstawiać się za czymś co:
Wbiega na stadion pomimo zakazu,w celu #!$%@? się z kibicami,kibolami innego klubu.
Oczywiście w dłoniach kamienie,butelki,race #!$%@? wie co jeszcze.
Nie dobiegają oczywiście do celu bo drogę zagradza policja.
Co robią nasze kochane zwierzątka ?
Szarżują na odział policji ciskając w nich wszystko co tam nazbierali.
I nagle zdziwieni policja,otwiera ogień z broni gładko lufowej w stronę szarżującego bydła.

Ale najlepsza jest ta gówno burza w której ludzie bronią tych zwierząt .

@peruun > Kto za młodu nie zrobił niczego głupiego? Chcielibyście być za to zabici ?

No #!$%@? rzeczywiście mała głupotka,krejzole he he.
Kominiarka na ryju i ciskanie w policje przedmiotami które mogą zranić,trwale okaleczyć lub nawet zabić.(Tak uderzenie rzuconym kamieniem może zabić.)

@JahMuffin > kara za wbiegniecie na murawe to zakaz stadionowy a nie smierc. Jak pochwalasz takie zachowanie psiur to inteligencja nie dorwownujesz amebie

Karą za przebiegnięcie na czerwonym jest mandat nie kara śmierci.No chyba że akurat ktoś jechał a ty mu się #!$%@?łeś pod maskę.A #!$%@?łeś się mu pod maskę dlatego że nie powinno cię tu być.

Podsumowując kibol zdechł przez mieszankę głupoty-pecha.
Na nasze szczęście jednego śmiecia mniej.

Co do policji.
Nie dziwi mnie fakt braku strzału ostrzegawczego.
Była to zresztą doskonała decyzja kibice wycofali się już po pierwszej salwie, pomimo wielkiej przewagi liczebnej.
Ba policja nawet osłaniała rannego podczas udzielania mu pomocy,koledzy rannego ograniczyli się do ciskania obiektów.
Innymi słowy policja chroniła rannego kibica przed kibicami o ironio ( )

#kibole #podludzie
  • 47
  • Odpowiedz
@WilczurToPedofil: > Karą za przebiegnięcie na czerwonym jest mandat nie kara śmierci.No chyba że akurat ktoś jechał a ty mu się #!$%@?łeś pod maskę.A #!$%@?łeś się mu pod maskę dlatego że nie powinno cię tu być.

#logikarozowychpaskow

Przechodząc przez czerwone światło jestem świadomy konsekwencji prawnych i zdrowotnych.
Wbiegając na murawę jestem świadomy zakazów, grzywnych i ewentualnego spałowania.
Gdyby śmierć za takie coś było czymś oczywistym, tak jak możliwość
  • Odpowiedz
@JahMuffin: Czekaj czekaj ...

Wbiegając na murawę jestem świadomy zakazów, grzywnych i ewentualnego spałowania.


Tylko że on nie tylko wbiegł na murawę.On wbiegł na nią w kominiarce na ryju z zamiarem przebiegnięcia murawy i
zaoferowania pomocy
  • Odpowiedz
@WilczurToPedofil:

Tylko że on nie tylko wbiegł na murawę.On wbiegł na nią w kominiarce na ryju z zamiarem przebiegnięcia murawy i

zaoferowania pomocy w #!$%@?.


Dla mnie to on mógł wbiec w masce konia i bez spodni. Czyn
  • Odpowiedz
@JahMuffin: > Dla mnie to on mógł wbiec w masce konia i bez spodni. Czyn ten sam.

Dokładnie mógł mieć na sobie stringi albo całun Maryi dziewicy.Tylko że on miał kominiarkę na imprezie masowej,nie z powodu chłodu tylko żeby nie zostać rozpoznanym na monitoringu gdy popełni jakieś przestępstwo,wykroczenie.

Ja, na miejscu policjanta, będąc #!$%@? w zbroję, pałę, gaz pieprzowy, strzelbę, kask itp. na biegnącego we mnie kolesia uzbrojonego w spodnie, buty, bluzę i kominiarkę jednak użyłbym pały czy
  • Odpowiedz
  • 225
@JahMuffin: tak #!$%@?, najlepiej jakby policjant miał tylko witkę wierzbową i wołał do szarżującego bydła "przestańcie proszę, czyż nie widzicie, ze czynicie zło"
  • Odpowiedz