Wpis z mikrobloga

#kibole #policja #knurow #wykop
wiecie co jest najbardziej #!$%@? w komentowaniu tej sytuacji? nie, fakt, że ktoś jest za policją, która ewidentnie przekroczyła uprawnienia i nie udzieliła pomocy, nie fakt, że ktoś jest za kibolami, którzy ewidentnie złamali prawo, dążyli do konfrontacji i policja miała prawo interweniować w ramach swoich uprawnień (szpaler, gaz, pałki, ostatecznie strzały: najpierw w powietrze, potem w nogi, ewentualnie armatka wodna) - najbardziej #!$%@? jest, że jest tyle #!$%@? idiotów, którzy myślą, że są zabawni/elokwentni/inteligentni jak napiszą, że śmierć człowiekowi się należała i jeszcze w niewybrednych słowach opiszą tego człowieka jaki on był
wasze komentarze są na poziomie polskich mediów, które tak krytykujecie, wasze zachowanie na poziomie polskich polityków, których byście najchętniej wykopali z kraju, kibole - bydło? policja - #!$%@?? przede wszystkim wy jesteście bydłem i #!$%@? nie szanując ludzkiego życia, nie mając krzty pojęcia o sytuacji i o tym człowieku co zginął
  • 59
  • Odpowiedz
@gryzli6: przed chwila widzialem film jak policja ratuje tego typka wraz z jakims czlowiekiem, wiec sklej wary, to raz. Dwa, na mecz nie przychodzi sie szukac #!$%@? - kto sieje wiatr, ten zbiera burze. Zauwaz, ze gdyby siedzial grzecznie za płotem to niczym by nie dostal. Koles biegnie na uzbrojona policje i oczekuje, ze nic mu sie nie stanie? Bo jest z kolegami? Nawet gdyby byl Dalajlama a #!$%@? policje
  • Odpowiedz
@cogito_x: No to świadczy tylko o Tobie, nie o mnie i w zasadzie mało mnie rusza co na mój temat ma do powiedzenia taki margines umysłowy jak Ty. Nie znasz się, więc się nie wypowiadaj, gaz, pałka, gumowa kula, to są adekwatne środki, gaz i pałka używana jest w innych sytuacjach i w innych dystansach, to użycia gazu też muszą być odpowiednie uwarunkowania, tu ich nie było, była laga i
  • Odpowiedz