Wpis z mikrobloga

Za kilka godzin prezentacja projektu nowej konstytucji. Zamieszczę, oczywiście.

Przypominam, że Konstytucja 3.go Maja (NB. dzieło masonerii!!)


just Korwin thing.

Przez takie wypowiedzi, wiarę w wiele bzdór, sekt i teorii spiskowych nie zagłosowałbym na korwina w wyborach prezydenckich. W parlamentarnych a i owszem.. ale na prezydenta to się nie nadaje

#niepopularnaopinia #korwin #takaprawda
  • 29
@ripp1337: I zebys mogl miec o co bol tylka, bo bardziej wyjac z kontekstu mojego zdania nie mogles. Poza tym, osobiscie srednio mnie to jara.
@Efeljot: To jest Polska. Chcesz wiecej niz 1-2%? Musisz cos robic. Porownaj z sytuacja innych anty i sie przekonaj. Czasem nawet nie sa uwzgledniani w sondazach, jakby nie istnieli. Tymczasem JKM i jego partia to 3cia sila (sztuczny wzrost poparcia Kukiza w sondazach to pic
@Efeljot: Ty serio uważasz, że Masoneria nie istnieje? Ja pierdziele ludzie. Wiem, że jest XXI wiek, oglądacie masę filmów z tajnymi agentami, sektami, spiskami, więc uważacie to za fantazje, ale pomyślcie czasem... mój kuzyn w Niemczech należy do Masonerii i z tego co wiem, to jest tam parę wpływowych osób, w tym prezydenci miast, a kiedyś masoneria miała większe wpływy niż teraz - oczywiście nie jest to żadna organizacja gdzie spisywane
@Efeljot: Trzeba mieć z deklem, żeby wierzyć, iż w XXI wieku spiskowców i układów nagle nie ma, a służby wywiadowcze dowolnego kraju są tylko dla picu i nie mają żadnej władzy, ani możliwości wpływania na wydarzenia.
@reas0n: dlaczego pic na wodę ? Ja będę głosował np właśnie na Kukiza, z tego co się orientuje bardzo wielu moich znajomych także. Facet jest autentyczny i chce zostać prezydentem dla ludzi, z powołania i po to aby coś zmienić. Ja to kupuje i to mi wystarczy.
@Efeljot: Tego nie powiedziałem. Twierdzę jedynie, że zakulisowe przepychanki różnych sił jak najbardziej mają miejsce i to one kształtują politykę, a nie ludzie, których uważamy za rzeczywistą (wybraną przez nas btw) władzę. Tak było od setek, jeśli nie tysięcy lat i nic się w tym względzie nie zmieniło.
@pijanstwo: Nie wnikam którzy są prawdziwi według środowiska - którzy nie, jacy to lewacy, jacy prawacy. To temat na odrębną dyskusje. Fakt istnienia masonerii jest niezaprzeczalny. Obecnie mają znacznie mniejsze wpływy niż kiedyś gdzie ich członkowie byli prezydentami
@ediz4: Byli prezydentami, premierami, prymasami. Jak na ironię, tak średnio patrząc, to Ci masoni u władzy byli lepsi, niż ich niemasońskie odpowiedniki.

Nie wnikam którzy są prawdziwi według środowiska


@ediz4: Ale to jest podział obiektywny, a nie wg środowiska. W psychiatryku masz kilku 'Jezusów' i 'Napoleonów' i na ich podstawie oceniasz prawdziwego Jezusa czy Napoleona, nie wnikając który jest prawdziwy wg środowiska?