Wpis z mikrobloga

@babisuk: właśnie zobaczyłem jakąś ofertę stażu na wakacje i złożę CV, zobaczymy co z tego wyjdzie, choć szczerze mówiąc nie czuję się jeszcze jakbym potrafił cokolwiek użytecznego po tym 1,5 semestru w sensie stricte inżynierskim, dlatego pytam
  • Odpowiedz
@krolikbartek: MELowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znajomy po pierwszym roku w EDC robił staż.
Jeśli energetyka, to wejdź na biuro karier PW i poszukaj w Elektronika/Elektrotechnika + Energetyka stanowiska typu "Asystent Projektanta" - czasem wymagają jakichś pierdół typu podstaw znajomości AutoCADa i Excela (tydzień nauki tutoriali i znasz nieźle podstawy). To samo na Praca.pl, Pracuj.pl, Infopraca.pl itp.
Jeśli mechanika i budowa maszyn to to samo stanowisko,
  • Odpowiedz
@krolikbartek: Po Energetyce ciężko z robotą. Większość znajomych narzeka mocno. Zresztą jak wejdziesz na bk i energetykę zaznaczysz to zobaczysz ile tego dobrobytu Ciebie czeka. Po mechanice łatwiej ogólnie nawet nie o pracę ale i w pracy. Na energetyce uczą Ciebie wszystkiego i tak naprawdę po studiach to ludzie gówno umieją, wpiszą sobie ansys i fluent do cv a tak naprawdę to umieją w nim mniej niż rumun co by
  • Odpowiedz
@krolikbartek: W zasadzie @kamilch78 jest całkiem blisko prawdy, nie będę kontrował jego narzekań. Jego świat.
Ode mnie - pracy typowo inżynieryjnej po tych studiach jest mało, za to jest całkiem sporo sposobności do pracy w korpo wszelakiej maści. Co kto lubi, mnie akurat do korpo nie ciągnie.
  • Odpowiedz