Wpis z mikrobloga

Wcześniej o 14:30 Złożenie hołdu Postańcom Śląskim przy Kopcu Wyzwolenia.


@L3stko: a to już zapomniał jak świętował razem z RASiem? Rozumiem że kampania ale to już jest żenujące. Niech swoich kolegów z Ruchu Autonomii Śląska spyta ;)
No i oczywiście warto pamiętać o zrównywaniu powstańców z separatystami :)
@PatologiiZew: #!$%@?ąc od Korwina bo go coraz mniej popieram.
ale nie dostrzegasz analogii? Śląsk gdzie mieszkali Polacy i nie chcieli być pod władzą niemiecką (i walczyli bo oszukali ich w referendum) . I Krym gdzie mieszkają Rosjanie, a ziemia była ukraińska bo kiedyś Chruszczow(chyba) im to podarowal. W obydwu potem doszło do referendum.
Zarówno Polska jak i Rosja odcinała się od powstania.

A RAŚ jest jeszcze gorszy niż Korwin. Z tym
@Kajmel: Tak jak Niemcy oszukali w plebiscycie tak zrobili to Rosjanie. Powstańcy NIE DOSTALI wsparcia od polskiej armii. opierali się na ochotnikach. Separatyści bez Rosji zostali by dawno rozjechani. Na Ukrainie istniał porządek prawny i konkretne granice. Na powojennym Śląsku było całkowicie inaczej. Zestawianie tego to plucie w twarz powstańcom. Szczególnie kiedy się pajacuje razem z rasiowcami. Można się doszukiwać krzywych analogii ale to zwyczajnie żenujące. Niestety Korwin nie rozumie że
@L3stko: genialny argument. O ile zadowala cie kilka procent w skali kraju i sufit złożony z kretyńskich wypowiedzi :)


@PatologiiZew: Nie ze wszystkim co mówi Korwin się zgadzam. Jednak jest to najbliższy moim poglądom kandydat. Wcześniej głosowałem na PO ale skoro się zawiodłem. Kukiz ostatnio za bardzo lewicuje więc wybór jest dla mnie oczywisty.
@Kajmel: Niemcy nie oszukiwali w referendum bo nie musieli. Wykorzystali to o co zabiegali z tego co wiem Polacy (żeby głosować mogli osoby co kiedyś urodzili się i mieszkali na Śląsku), poza tym referendum było na ich terenie co automatycznie zwiększa wynik (ze strony pracowników, administracji itp)