Wpis z mikrobloga

Boże, jakie to społeczeństwo lemingów jest durne. Tak, mówię do was, poplecznicy #kukiz . Kim on #!$%@? jest? Jakaś przygasła gwiazda ma zostać prezydentem? Wyobrażacie sobie Freddyego Mercurego jako prezydenta? Albo Jacksona? Przecież debil się domyśli, że Kukiz został stworzony jak i #palikot- by szturmem zająć elektrorat młodych. Co się #!$%@? udało - ja jako 18letni gówniarz zagłosowałem na tamtego cwela. Nie zrobił nic z zakładanych obietnic, trochę pokrzyczał i polizał jaja Tuskowi - #!$%@?, nie popełnijcie tego samego błędu w tych wyborach! Kukiz jest niczym, jest tylko marionetką, by odciągnąć uwagę od prawdziwych "antysystemowców", jakim jest #korwin . Żeby nie było, Korwin nie jest ideałem. Ba! Jego pomysły są zbyt "na prawo" by je od razu wcielić w życie w kraju który od stu lat jest socjalistyczny oraz sam nie ma pieniędzy. Ale jest to jedyna osoba która faktycznie może coś ruszyć w tym betonie. #komorowski ? Wieśniak, który swoją polityką niszczy nasz wizerunek? Wyobrażacie sobie teraz wyjechać do Japonii i spojrzeć w oczy poważnemu biznesmenowi :"Jestem z Polski, proszę wybaczyć za incydent naszego prezydenta w waszym parlamencie". Od razu na wstępie zostajecie skreśleni przez prezydenta, który nie potrafi odróżnić krzesła od podestu. Przypominam, że wy go wybraliście. Duda? Kim on #!$%@? jest? Marionetka PiSu. Założenia obu partii są podobne, toteż Duda będąc prezydentem będzie tylko wykonywał łaskawie polecenia prezesa. Taki plus, że być może nam wstydu nie przyniesie. Marne pocieszenie. #ogorek? Kolejna marionetka szykowana na odebranie elektoratu młodych. I stulejarzy. Kukiz, upadła gwiazda, stylizowany na powtórkę Palikota... Społeczeństwo jak było durne, tak jest. Ja byłem durniem i przejrzałem na oczy.

Korwin? Jedyna realna opcja na prawo z tej całej socjalistycznej hołoty. Nie jest ideałem, nie potrafi gadać by przekonać lud, ale jest szczery. A to że mamy społeczeństwo baranów, którzy wolą by się państwo nimi opiekowało i podcierało im dupę za każdym razem jak pójdą srać - cóż. Ja wolę brać sprawy w swoje ręce. Bo nie chce żeby się okazało, że za 20 lat jak będę po ślubie i moje dziecko będzie szło do gimnazjum to będzie spedalane na potęgę oraz będzie mu wmawiane, że jedyna sprawiedliwość to unia europejska i jej podatki. Mało to na wykopie widzimy jak zabija się kreatywność u dzieci? Chce mieć wybór do jakiej szkoły poślę dziecko i jaki jest jej program.

Chciałem tylko nadmienić, że jeśli nie uwolnimy rynku, coraz więcej firm będzie upadać. Coraz więcej osób będzie wyjeżdzać. Coraz mniej hajsu zostanie na emerytury. A polacy będą płacić w podatkach 90% tego co faktycznie zarabiają i będą się dziwić, że ich nie będzie stać na nic. I będą winą obarczać pracodawców! Nie wiedząc, że za każde 1'400 na rekę pracodawca wykłada 2000 państwu.

I nie, sorry, żadne wypowiedzi lewackich #!$%@? z gorących nie zmienią faktu, że lewactwo nie ma racji. Choć w sumie nie. Ma ją. Dopóki państwo ma rezerwy w budżecie. Dopóki jest bogate i ma pozycję. Kiedy kasa się kurczy... Widzieliśmy na przykładzie Detroit. W latach 60-70 cud gospodarki, dziś bankrut i siedlisko naćpanych murzynów. Żeby u nas udał się socjalizm, wpierw musiałby się udać kapitalizm. Przez 10 lat po ustawie Wilczka się nie udał, bo zanim ktoś zniósł tę ustawę, mądre głowy zaczęły wprowadzać szereg ograniczeń i kolejnych podatków.

Więc reasumując : Jeśli ktoś chce zmian - głosuje na Korwina. Jeśli ktoś chce dalej babrać się w gównie i udawać że to jacuzzi, głosuje na całą resztę.

#polityka #wybory #jkm

  • 17
@pitrek136: dlatego podałem przykład Japońskiego biznesmena. W gronie Polaków - biznesmenów, poważanych ludziach, tematy polityczne koło uszu nie przechodzą, więc reasumuje, że w Japonii jest tak samo. I gdybym miał z takim człowiekiem jakąkolwiek sprawę biznesową, fakt, że nasz prezydent znieważył ich kraj może wpłynąć negatywnie na powodzenie mojej sprawy.
@neib1: > Retoryka jak z odlewni

Czy ja wiem. Duda potrafi być przynajmniej #!$%@? populistą, a Magda nawet tego nie potrafi. Chociaż w sumie jakby została przy opcji zamykania ryja ile się da to może by nie było przypału aż takiego. Byle unikać spotkań gdzie musi z kimś ważnym pogadać dłużej. Ale chyba by nie przeszło.


#shitwykopsays

ale czego oczekiwać od lewaków
Jeżeli po tych wyborach, ewentualnie wyborach rządowych nie zmienią się ryje przy korycie będę musiał wyjechać za granicę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Gumiack:

przeciez mozesz juz teraz wyjechac, glosowac przeciez mozna na emigracji?( ͡° ͜ʖ ͡°)