Wpis z mikrobloga

@K_R_S: Znikłoby życie najpierw. Żaden organizm nie przeżyje kilku milionów lat. A jeśli nawet to słońce pochłonęło by Ziemię tym samym zabijając wszystko. Tak myślę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lukasz9876: bardziej myslalem ze zycie zgineloby we względnie niedługa chiwle i teraz czy rozpad pierwiastkow ktore tworzyłyby zwolki tego calego zycia na ziemi plus pierwisatki we wszystkim co zbudowali ludzie (piramidy, zagiel w dubaju itp) rozpadlyby sie w ciagu 5 mld lat
  • Odpowiedz
@K_R_S: Ziemia istnieje niecałe 5mld lat i w ciągu tego okresu zaszły na niej olbrzymie zmiany, więc jak sądzisz czy cokolwiek stworzone przez człowieka ma szansę przetrwać tyle samo?
  • Odpowiedz
@K_R_S: taka ciekawostka, rozpad pierwiastków pewnie i tak nie ominie naszego świata, jest to jedna z teorii jak mógłby "zginąć" nasz wszechświat.
Co do rozpadu pierwiastków na ziemi, wydaje mi się że pewnie nastąpiłoby to w dużo szybszym okresie niż te 5 miliardów lat, logika podpowiada mi że planeta całkowicie by opustoszała, chociaż czy wtedy nie rozpadłaby się też sama planeta? Chyba że zakładasz że jakimś cudem te same pierwastki
  • Odpowiedz