Wpis z mikrobloga

Kurde. Dostałem kabel od wykopka i nie działał. Poszedłem kupić przy metrze za 80nok kabel od Hindusa też nie działał. Zwróciłem kabel Hindusowi i poszedłem do galerii kupić ładowarkę - 299nok. #!$%@?ę. Kabel - 149nok. Kupiłem. Ładuje się!!! 1% na 15 minut, ale się ładuje!

Jak będziecie jechać do Norwegii to nakupcie tego gówna. Hindus pewnie chętnie odkupi. I tak nie dają paragonów.

Poniżej załączam dwa zdjęcia mojego pokoju

PS Dzisiaj już jestem zmęczony od niewyspania i chodzenia więc pracy będę intensywniej szukał jutro. Szczerze mówiąc to trochę #!$%@? to wygląda, ale zobaczymy.

PS2 #tylkodzienny

#platkiowsianewnorwegii
platkiowsiane - Kurde. Dostałem kabel od wykopka i nie działał. Poszedłem kupić przy ...

źródło: comment_9qRiFnJAaAGdbl6IuUM36BHj2m7gEW4I.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Torian: Dzieki za slowa wsparcia. Jestem po prostu zmeczony, niewyspany i #!$%@? tutaj jem takze to sie przeklada na nastroj. Jutro bedzie lepiej i bede #!$%@? od miejsca do miejsca a nawet jakby sie mialo niie udac to jeszcze nie koniec swiata.

Dla mnie to jest naprawde skok na gleboka wode. Pomimo przygotowan to wszystko inaczej wyglada w glowie niz na miejscu. Tak czy inaczej dzisiaj sie wyspie i jutro bede
  • Odpowiedz