Wpis z mikrobloga

#wpakowanywkredyty #lichwa #pomoc #narkotyki #narkotykinigdyspoko

Najpierw wpakowałem się w narkotyki przez problemy z dzieciństwa i przez problemy życia, przez narkotyki wrypałem się w kredyty z vivus.pl wonga.com kredito24.pl ///
Żółciłem ćpanie jestem czysty i w końcu mogę żyć ale jutro muszę spłacić pierwszą pożyczkę 1600 zł z vivusa potem kolejne 1500 w innych lichwach, jestem załamany tym jak bardzo się stoczyłem, próbuje odbić się od dna lecz moja sytuacja rodzinna jest ciężka, bardzo ciężka i sam muszę sobie z tym poradzić ale sił zaczyna brakować, byłem w kilku bankach ale z minimalną kończącą się 7 czerwca nic mi nie dadzą.

Jestem załamany nie wiem co robić #przegryw ?
  • 5
  • Odpowiedz
@PODBRAMKOWY: Jakos strasznie duzo do splaty nie masz, z tym ze tam dosc szybko narasta. Bierz sie do roboty i co.zarobisz to splacaj. W tych parabankach wez przedluzenie splaty czy jak to sie tam nazywa i jak bedziesz mial praca to powoli z tego wyjdziesz, najwazniejsze aby zaczac, pozdro.
  • Odpowiedz
@PODBRAMKOWY: Pierwsza i podstawowa zasada - próbuj się dogadać. Nie unikaj, nie uciekaj, nie próbuj się wymigać. Zawsze możesz uzyskać odroczenie lub rozłożenie długu na raty. Z lichwą nigdy nie miałem do czynienia ale najgorsze co możesz zrobić to próbować grac na czas odwlekając kontakt. Wtedy sprawa windykacji zacznie się toczyć poza Twoją kontrolą co może się źle skończyć. Spróbuj też skonsolidować pożyczki w jakimś banku. Popytaj się, bank spłaci
  • Odpowiedz