Wpis z mikrobloga

Dostałem takiego mejla od firmy Intersnack/Przysnacki,
Co radzicie? Opublikować ich oświadczenie w specjalnym filmie czy skasować mój filmik? Sami oceńcie co sugerowałem link do mojej recenzji i zapytania https://www.youtube.com/watch?v=MhyWXPwf3pM
#januszebiznesu #chipsy #przysnacki #test #pantestertestuje #youtube
ZarlokTV - Dostałem takiego mejla od firmy Intersnack/Przysnacki, 
Co radzicie? Opub...

źródło: comment_LgIU6fHeiPw9wP54eUzl3kDvm0KYC2Wg.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZarlokTV: wideo zbyt irytujące, by dotrwać do końca ;) Na Twoim miejscu nagrałbym jeszcze bardziej irytujące wideo z oświadczeniem, że wg producenta... nie jest to "ciało obce". Oczywiście, jeśli wysłali Ci niezależne wyniki badań tych cudacznie wyglądających gównianych glutów ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
@buddhamonk: nawet nie śmiem maŻyć o kartonie, jednak jestem chyba jednym z niewielu klientów, który poświęcił około miesiąc czasu, żeby na temat ich produktu nakręcić na tyle złożony film. Sporo wysiłku, który mogli by wykorzystać na swoją korzyść - wszak oceniłem ich chipsy 5/6/6 na 10 (trzy różne smaki testowałem) do tego jajcarskie scenki jak skaczę po łące z ich chipsami. Wystarczyło by żeby pokazali co to jest (jakaś fotka,
  • Odpowiedz
@mammon: hehe :) To jest chyba najlepsza rada. Tak muszę zrobić - przeczytam ich "oświadczenie" w kolejnym filmie (w tym głupim stroju naukowca) i chyba będzie git.
  • Odpowiedz
@GrabkaMan: a kim jest PanTester? Myślałem , że to są ludzie którzy testują różne rzeczy - ja testuję jedzenie na swoim kanale, ale może rzeczywiście coś pomyliłem? sory już nie da się go usunąć, wykop mi podpowiedział taki tag jak wpisalem test(owanie)
  • Odpowiedz
@mammon: No właśnie - teraz sobie uzmysłowiłem, że ja mam im wierzyć na słowo z emaila Pani Danuty Jakiejśtamorzechowej, że to są przyprawy z olejem! Powinienem sam to wysłać na jakiegoś niezależnego labu i opublikować wyniki. Tylko jestem za małą płotką w necie, żeby miało odpowiedni rozgłos "afera".
  • Odpowiedz