Wpis z mikrobloga

Mirki, staję przed kupnem nowego telefonu. Budżet wynosi około 1500zł. Upatrzyłem sobie kilka modeli, ale już się sam w tym gubię. Zastanawiam się nad: HTC One M8, Xperia Z3, LG G3 ewentualnie SGS5. Posiadam SGS2 jakby co. Od razu mówię, że kafelki odpadają, a iPhone 6 nie powala na kolana.
#android #pytanie #bojowkaandroid
  • 15
@Qnik666: Jak z ekranem? Na porównaniach widać spore różnice. Jak sprawdza się w codziennym użytkowaniu, widać, że kolory nie są tak nasycone, czy nie zwraca się na to uwagi? I jak z jakością wykonania, bo co recenzja to inna opinia na ten temat.
@ofm365: mam Galaxy S5 i chwalę sobie. Oczywiscie bateria po roku trzyma już tylko jeden dzień ale ekran, aparat, wymienialność baterii i pamięci oraz wodoszczelność (nawet nie wiedziałem że tak czesto będzie wykorzystywana) sprawiają że polecam tego allegrowicza.
@ofm365: Dlaczego odpadają? OPO jest tańszy od swoich odpowiedników wydajnościowych i nie ma preinstalowanego zasyfionego androida tak jak te wszystkie telefony głównego ścieku. Gwarancja realizowana bez problemowo, telefon nie leci do Chin. Jeszcze Nexusa 5 rozważ jeśli nie przeszkadza Ci codzienne ładowanie...chociaż nie wiem czy w tym przypadku jakieś samsungi i htc są lepsze.
@thorin87: no ten telefon mi się bardzo podobał ale znacząco odstawal od konkurentów jeśli chodzi o jakość wykonywanych zdjęć ;-)
@ofm365: ekran jest niesamowity. Kolory są po prostu inne niż na bardzo nasyconym, cukierkowym ekranie amoledowym. Sam przesiadłem się z sgs3 a wcześniej sgs2 i do innych kolorów przywyklem po kilku dniach.
Dodatkowo LG ma genialnie umiejscowione przyciski fizyczne. Na początku byłem do tego sceptycznie nastawiony ale teraz nie wyobrażam