Wpis z mikrobloga

Polecam Wam mirki kupić grę: 
Valiant Hearts: The Great War,zwłaszcza że jest w promocji na #steam za niespełne 4 euro... Przepiękna gra przy której nawet z największego twardziel wyzionie łzę. Warto było brać na premierę a w takiej cenie to grzech nie wziąść.
#valianthearts #1wojnaswiatowa #wojna #gry #pieknegry #promocje #promocjesteam #cebuladeals

http://store.steampowered.com/app/260230/?cc=pl
  • 18
@Raffael: To jakieś trolle tam są :P To najpoważniejszy i najbrutalniejszy obraz wojny w grach jaki widziałem(ograłem masę gier wojennych).Zwłaszcza kiedy widzi się żyjące tła. Rozgrywka w 60% to zagadki logiczne które czasami dadzą w kość... Chociaż każdy prędzej czy później je przejdzie... Gra 10/10
@Raffael: TWoM nie ograłem samemu lecz gamepleye nie robiły takiego wrażenia jak ValiantHearts(Nie oceniaj książki po okładce). Z tego co widziałem to w This war of mine pokazuje tylko ciemną stronę natomiast ValiantHearts pokazuje obie strony bo życie nawet na wojnie to nie tylko smutek.TWoM pojazywał wojnę z perpektywy cywila i nie miał jako takiej fabuły.Więc to nieco inne gry i na czym innym polegają
@WcaleNieZajetyLogin: Odpisuję po dłuższym czasie, ale jednak :) Wreszcie udało mi się znaleźć czas na Valiant Hearts i chociaż jestem dopiero w 2 rozdziale to już mogę napisać, że warto było kupić. Co do zagadek to faktycznie są dosyć łopatologiczne, ale jestem w stanie przejść nad tym do porządku dziennego w przypadku tej gry :D