Wpis z mikrobloga

Dobra krótkie przemyślenia co do #pyrkon. W dzień tłok jak #!$%@?, wieczorem i w nocy dało się coś porobić. Bardzo fajnie że można było wypożyczać gry więc zagrywałem się w #munchkin (oczywiście kupiłem przed wyjazdem ( ͡ ͜ʖ ͡)). Dużo fajnych cosplayów, wszędzie kartki z "Free Hugs", dużo heheszków, wszyscy nastawieni przyjacielsko jakbyś zjechał się na spęd twoich wszystkich kilkunastu tysięcy przyjaciół :3. Tłok w salach na prelekcję. Gdyby nie zaklepywanie miejsc to pewnie nie dostałbym się do Dema(mam zdjęcie ale #niepokazemordy #pokazburke). Smuteg bo czasami wyganiali z sal jak za dużo osób siedziało na podłodze:

hurr durr behape

Szkoda, że były takie problemy ze spotkaniem wszystkich wykopków z #randomanimeshit. Chciałbym pozdrowić też 2 ziomków którzy zaczepili mnie przy wejściu do jednego z budynków, podczas kiedy to trzymałem kartkę z najlepszą godziną dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°), jeden był z tagu #mlp (daje obrazek żeby nie było bólu dupy xD). Ahoj pszygodo hehe widzimy się za rok, może odjebe cosplay.
Pobierz abdonaty - Dobra krótkie przemyślenia co do #pyrkon. W dzień tłok jak #!$%@?, wieczor...
źródło: comment_e6TlUjCzvcNzFLUvqqsSJYM4IKwqG8rC.jpg
  • 9