Wpis z mikrobloga

@damian91: to co się skomplikowało?
@SokoTheCat: te najważniejsze rzeczy z EVSa są do znalezienia na necie, nawet na stronie Twojej OW. BTW, skąd wybór akurat na tę? Z innych porad to warto pokazać swoją naturalność, motywację, czymś zabłysnąć (tutaj przyda się trochę stalkowania działań organizacji).
@SokoTheCat: Z tego co zdążyłem się zorientować to osoba, która wrzuca te oferty, pracuje dla jednej z organizacji wysyłającej także według mnie to jest to tak samo bezpieczne, czy raczej niebezpieczne jak twoja obecna agencja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym, żeby się dostać to i tak decyduje kilka czynników- m.in. napisanie listu motywacyjnego, doświadczenie, znajomość języka, ilość chętnych na 1 miejsce itp itd (
@SokoTheCat: Jestem nastawiony na Norwegię/Finlandię/Islandię (w tej kolejności), ale całkiem niedawno zacząłem się zastanawiać nad cieplejszymi krajami tzn. Hiszpanią, a nawet Rumunią także mój wybór i rozterki są coraz większe ()
@SokoTheCat: No to do września masa czasu. Taka rada ode mnie- napisz list motywacyjny, kiedy będziesz miała chwilę czasu, żeby nie zostawiać tego jak zobaczysz na prawdę ciekawą ofertę. Poza tym chyba więcej Tobie nie doradzę, bo nie mam jeszcze wystarczającej wiedzy odnośnie tego programu.
Trzymam kciuki za dostanie się na "wymarzony" wolontariat ( ͡ ͜ʖ ͡)