Wpis z mikrobloga

Korzystaliście z dopasowania siodełka według systemu idmatch Selle Italia? Byłem właśnie w rowerowym i zdziwiło mnie, że nie mierzyli rozstawu kości kulszowych, tylko rozstaw na wysokości bioder. Wyszło mi dopasowanie L2, a proponowane siodełka kosztują jakieś 300zł. Nie chciałbym wydać kasy i znowu być niezadowolony, a siodełek o takim rozmiarze nie mieli aktualnie na stanie.
#rower
  • 5
@recc: rozmawiałem z sprzedawca i obvoiusly powiedział, że nie zawsze to działa tak jak powinno i każda dupa jest inna i najlepiej testować xxx siodeł.
@recc: Niedawno korzystałem z tego systemu (za darmo, w ramach rekompensaty za problemy z zamówieniem) i wyszło mi dopasowanie L1. Zakupiłem wobec tego siodełko Max SLS flow i powiem, że jestem bardzo zadowolony. Na trasie 50km czuć, że kości leżą w idealnym miejscu. Jeżeli cena nie gra roli to polecam, ja się szarpnąłem choć planowany budżet był 200 zł :)
@recc: Z tego co mi mówił sprzedawca to można zejść niżej czyli przy L1 można L2 lub L3, natomiast niewskazane jest S3, S2 i S1. Nie jestem specjalistą i jeszcze jeżdżę z pampersem, ale dla mnie jest optymalnie.