Wpis z mikrobloga

CV już wydrukowane i zapakowane w folie. Ważą 2,5kg ( ͡º ͜ʖ͡º) W czwartek mam zamiar chodzić po restauracjach i je roznosić przed Świętem Pracy 1 maja. Nie wiem czy chodzić po jakichś fastfoodach albo sklepach skoro mają system rekrutacji online to chyba noszenie tam CV osobiście nie ma większego sensu. (może ktoś obeznany wie?) Kilka osób polecało pójść z CV do ZARY, nie mam pojęcia dlaczego akurat tam, ale tak zrobię.

Jak po rozniesieniu 100+ CV nie uda się znaleźć nic nawet na część etatu to będę próbował w call center. Jeśli i tam nic nie znajdę to przypał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#platkiowsianewnorwegii
Pobierz
źródło: comment_cU5uw45EjAAPDuqViWPwzXIWo33OeEN4.jpg
  • 32
@szancik: Trochę może być z tym problem jak rozniosę do 5 restauracji obok siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam w Androidzie opcje nagrywania połączeń więc jak będę zestresowany podczas rozmowy i nie wyłapię gdy powiedzą (spytam skąd dzwonią) to potem będę mógł sobie odtworzyć i się upewnić.

@Techies: Dzięki. Postaram się pisać w miarę często także o jakichś pierdołach, które wydadzą mi się interesujące i dodawać
@platkiowsiane: nie wiem, jak to jest w Norwegii, ale w Polsce McD też niby ma jakiś system online, a ja poszedłem sobie prosto do restauracji i dostałem pracę od ręki, więc imo warto próbować załatwiać to osobiście.
@platkiowsiane: dekk skift, a firmy to np. sharif, interdekk, megahjul, dekk as, dekk1..... sporo tego i głównie Polacy i muslimy tam robią.
ewentualnie szukaj bilvask ręczny.. też łatwo się dostać żeby papiery wyrobić ale o pieniądze to w sądzie trzeba walczyć z pakisami
@platkiowsiane:Jak nie wyjdze z fastfoodami i sklepami to proponuje poszukac pracy w firmach sprzatajacych typu iss, czy inne mniejsze. O ile fizycznei jestes sprawny. Bo w takich firmach czesto brakuje facetow (z jakiegos powodu uwaza sie ze facet do takiej firmy sie nie nadaje), a czasem trzeba cos ciezkiego ponosic itp