Wpis z mikrobloga

Miraski z #lodz potrzebuję jakiegoś taniego, najtańszego serwisu gsm. Konkretniej chodzi mi o wymianę całej obudowy w iphone 5 (obudowę już posiadam). Dzwoniłem do dwóch i powiedzieli cenę - jeden 150zł, drugi 200zł co wydaje mi się za dużą sumą - jak na pół godziny - godzinę pracy. Znajdę coś taniej, czy wszyscy krzyczą sobie 200zł za roboczogodzinę? #telefony #serwisgsm #cebula
  • 14
@grave: Idź do dowolnego, zapłać ile każą. Napisz potem na wypoku i fejsbuniu, że Cię taki i taki zakład okradł i mają bandyckie ceny. Zbierz 1000 plusów/lajków i zadbaj by ludzie z zakładu dowiedzieli się o tych wpisach. Jak się skontaktują, że masz skasować bo ich oczerniasz to zaproponuj ugodę - zwrot połowy kasy. Za odzyskane pieniądze kup sobie cebulę.
@SanFable: wiem, wiem mam nawet zestaw specjalnie pod iphone'a wszystkich narzędzi,ale widzę, że z moim ADHD mógłbym nie ogarnąć i skręcić go na 10 a nie na 20 śrubkach. Poza tym z rozmowy z kilkoma majstrami od telefonów wynika, że taśmy bardzo łatwo sie rozdupcają. Ja się tego nie podejmę, ojciec nasłuchał sie, że ajfony sie #!$%@? rozkręca i też sie nie podejmie wiec chce zapłacić, ale z moją częścią cena
@grave: dlatego, że Apple robi co może by utrudnić życie* nikt się tego nie podejmie za małe pieniądze, chyba że jak coś pójdzie nie tak to odda Ci telefon z urwaną taśmą i będzie miał gdzieś twoje reklamacje. Ja bym nie ryzykował pokątnych serwisów by oszczędzić parę cebulionów już lepiej spróbuj sam.

*Serio ktoś ostatnio wrzucał na mirko jaką pułapkę na serwisanta zrobili - śrubki różnią się minimalnie długością, jak wkręcisz