Wpis z mikrobloga

@kubasruba: plus gwarancja w PL i oryginalne pudełko ze wszystkim. Kamera będzie użytkowana kilka dni przez znajomego i jeśli chodzi o stan to jest nówka z tym minusem że jest rozpakowana :)
okazuje się że mogę wysłać ją jeszcze przed weekendem majowym, więc jak ktoś chce sobie sprawić tanią i solidną kamerkę to zapraszam
@polski: w pierwszej mojej wypowiedzi chciałem dodać tag #heheszki w spojlerze ale uznałem że to zbyt oczywiste i tylko ostatni idiota by to wziął na poważnie. Cóż myliłem się.
@polski: czy masz jakiś przykładowy film z tego modelu gopro? planuje go kupić, ale nie wiem czy lepiej kupić ten model ze względu na niską cenę, czy kupić model dwa razu droższy?
@polski: czy masz jakiś przykładowy film z tego modelu gopro? planuje go kupić, ale nie wiem czy lepiej kupić ten model ze względu na niską cenę, czy kupić model dwa razu droższy?


@barteqck: a o jakim modelu mówisz, tym dwa razy droższym? film mogę nagrać, jakość to 1080p +30 fps, jak jest jasno to jest prawie to samo co hero 3 black