Wpis z mikrobloga

Wreszcie pozbyłem się gówna z #windowsphone (no jak tam windowsy, macie już latarkę na pasku zadań? XD) i wróciłem do #android Zgodnie z zaleceniami mireczków kupiłem #motog drugiej generacji (wersja z LTE). Ogólnie pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, #lollipop wygląda wspaniale, nic się nie tnie, animacje są niesamowicie płynne. Jestem bardzo zadowolony, polecam tego allegrowicza, 10/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bezatencji: Miałem Lumię 1020, a to chyba nie jest low end. Sam telefon spoko, ale jednak ten system jest badziewiasty, chyba, że kogoś bawią aplikacje, które ktoś robił na kolanie i brak wielu podstawowych funkcji, to jest to coś dla niego
@LuK1337: Najs, chociaż na pacmana chyba się nie skuszę, próbowałem na poprzednim telefonie, ale tu już jednak jest aż za dużo opcji konfiguracji, no i przez to
  • Odpowiedz
@bezatencji: Głównie z tych powodów co wymieniłem. Może i aplikacje są, ale praktycznie brak oficjalnych, a jeśli ktoś zrobił nieoficjalną to zazwyczaj ich jakość woła o pomstę do nieba, do tego praktycznie brak opcji konfiguracji. Już nie mówię o zmianach wyglądu, ale na przykład chcę wyłączyć odpalanie ekranu po podłączeniu do ładowania i otrzymaniu powiadomienia, nie mogę, chcę sobie dodać skrót do latarki na pasku, nie mogę (mogę sobie za
  • Odpowiedz
@LuK1337: Ja na XDA nie zaglądam przynajmniej w obszarze #windowsphone, bo nawet WindowsMania ma więcej contentu.
@KarmazynowyPiekarz: Samo śledzenie nie przeszkadza, bo chcąc nie chcąc jesteśmy śledzeni przez X organizacji w jednym czasie. Bardziej mnie drażni to, że efekty śledzenia widzę bezczelnie na ekranie: czasami zapomnę włączyć adblocka (czasami muszę wyłączać), kupię buty firmy X w sklepie internetowym. Wchodząc później na FB mam miliard reklam
  • Odpowiedz
@bezatencji: Może i masz rację, mi to akurat nie przeszkadza, bo bez adblocka nawet się nie ruszam po sieci i może to przypadek, ale właśnie akurat na gmailu nie dostaję spamu w ogóle, pewnie dzięki temu, że teraz staram się nie podawać byle gdzie maila i nie ma z tym problemu. A jak już coś przyjdzie, to chyba nigdy mi gmail nie przepuścił spamu do normalnego folderu, tylko od razu
  • Odpowiedz