Wpis z mikrobloga

@Dreszczyk: Albo nie miałeś G2, albo trollujesz... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Założę pierwszą opcję. G2 do 4.4 włącznie POSIADAŁO recovery, które pozwalało na sideload, czyszczenie /data, czyszczenie /cache. Dzięki temu recovery można było zrootować fona, by potem odpalić AutoRec, program, który instalował niestandardowe recovery. Do stockowego recovery bez roota można było dostać się tylko poprzez "adb reboot recovery".

@Pomaraczowy: Nie wiem czy wymienione przez
  • Odpowiedz
@Dreszczyk: Ciesz się, bo serio można się wkurzyć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@szczesliwa_patelnia: I mnie korci coraz bardziej wrócić do 4.4 i wgrać tego Optimusa... Najgorsze, że to jest JUŻ POPRAWIONA wersja. Mam 30B, a pierwsza, którą wstrzymali, nazywała się 30A. Tam to dopiero hardcore był.
  • Odpowiedz
Ciesz się


@Tojtek: #nexusmasterrace ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw po ostatniej aktualizacji musiałem wyłączyć jedną z usług google play (program DisableService [root]) bo wysywało baterie w ciągu 3-4 godzin

po usunięciu trzyma dwa dni nawet jak na posiedzeniu hehe pogram w hearthstone
  • Odpowiedz
@Tojtek: dopóki nie masz ~3000mah to i tak będzie Ci trzymał 1-2 dni... a powiedzmy sobie szczerze - co to za różnica, jak musisz go ładować co dwa dni albo co trzy dni? jak będziesz jechał w głusze bez prądy to i tak trzeba mieć coś innego
  • Odpowiedz
@Tojtek: Właśnie wróciłem do KitKata dokładniej do Optimusa( ). Zaryzykowałbym stwierdzenie, że to jakoś płynniej działa niż 5.0 no i ta automatyczna jasność w końcu normalnie działa..
  • Odpowiedz