Wpis z mikrobloga

@bauagan: ja mam duzo starszy model forerunner 305. Mam go już kilka ładnych lat. Oprócz wymiany paska, nigdy nie było problemu. Jeżeli wyruszę do lasu na wędrówkę to bateria trzyma około 10 godzin z włączonym gps.
@bauagan: sprawdz dzial techno (i/lub testy) na bieganie.pl/forum to spora baza wiedzy w temacie zegarkow itp...
Duzo ludzi na niego narzekalo, ale po upgradzie softu sprawuje sie calkiem niezle.
Podobna aczkolwiek starsza konstrukcja jest garmin 310xt.
Za mniejsza cene mozesz sie rozejrzec za suunto ambit2 / 3.
Kwestia okreslenia tego co tak naprawde potrzebujesz, jakie sa twoje wymogi co do baterii jakosc sygnalu wygody uzytkowania itd...
Tu masz kompendium wiedzy o
@PurpleHaze: właśnie bateria mnie interesuje, do 20 h na gps to jest mega przepaść co do innych zegarków w tej samej cenie, biegam, rower to u mnie calodniowe rajdy po górach. Nie chce wozić power banków, kabli, trzech komórek.
@bauagan: w ambicie 2/3 masz opcje zapis co 1/5/60sek (tu moglem przestrzelic) sygnalu gps daje ci to do 22/50h pracy.
W garminie o ktorym piszesz tez jest ta opcja nazywa sie to smart gps i wtedy rowniez zapis sygnalow jst co 45-60sek (rozne zrodla) i wytrzymuje podobnie 40-50h.
Tyle ze wlaczenie tych najdluzszych interwalow zapisu niesie za soba spore bledy i niedokladnosci, dlatego jest zalecane przy wedrowkach i tego typu aktywnosciach
@bauagan: uzywam 910 jest ok chociaż ostatnio myślałem o zmianie na polara 800, gdzieś ostatnio czytałem że wyszedł dobry polar m400 - ponoć daje radę i jest w dobrej cenie.
Ewentualnie wspomniane już sunto 2