Wpis z mikrobloga

Poszukuje telefonu w okolicach 1000-1400 zł, musi mieć: #android i niezłe wsparcie, dobre parametry, mógłby mieć #amoled. Posiadam S5 na gwarancji, a ten cały KNOX jest po to żeby tylko %^&. Lubie się bawić i testować duperele i potrzebuje czegoś ciekawego :P
  • 11
@stabil88: niestety nie posiadam, dwójka znajomych z pracy ma. W porownaniu do z1 wygrywa na starcie. Nie wiem jak z z2. Wiem ze obydwoje zadowoleni,ja sie troche g2 bawilem i sam poluje na niego. Musisz sam porównać chyba :)
@marcinstalica: Zetki od 2 dopiero maja ekran, na który mogę patrzeć:P wcześniejsze wersje mają jakiś taki wypłowiały, jak siedze na amoledach od s2 praktycznie, i zobaczyłem pierwszą Z-kę to było masakrycznie złe odczucie ekranu:P
@Rubens: no pobawiłbym się tym LGkiem, kobita miała G2 MINI i poza baterią, niczym ciekawym nie zaskakuje :P
@stabil88: leee nie porównuj g2 do g2 Mini. Moj staruszek jest właścicielem g2 mini i zupełnie inny telefon. Nie wiem czemu nazywa sie mini,ma duzo mniej opcji. Okrojona irda do pilota. Wolniej dziala jak dla mnie.