Wpis z mikrobloga

@apaczacz: Ja zacząłem gardzić Barcą na długo przed kibicowaniem Realowi.. tam niektórym "piłkarzom" się ścieżki kariery pomyliły. Poza tym, te tagi to głównie wyśmiewanie się z konkretnych sytuacji, a nie wpisy "Real to #!$%@?!!", więc większa popularność tagu Barcy świadczy tylko o jednym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mato: Zabłysnąłeś inteligencją! Gratuluję! Nie ma to jak braki w argumentach i bezpośredni wjazd na jakąś osobę :D Jeśli nie potrafisz napisać czegoś inteligentnego i chociażby normalnego to lepiej niczego nie pisz, bo wydaje mi się, że Twój poziom #!$%@? jest na o wiele wyższy od mojego. Ale cóż, wybaczam, #!$%@? mózgowe w ostatnich czasach jest na porządku dziennym :D
@Damianstk: jak rozumiem Twoja argumentacja była bardziej merytoryczna? Inaczej napisana wypowiedź i byś nie zrozumiał, także doceń moja wspaniałomyślność
Neymar potrafi zrobić salto, a potem zwijać się z bólu parę minut, gdy tylko ktoś go lekko dotknie. Suarez m.in. w Brazylii pokazał co potrafi. Jak na piłkarzy z tak wysokimi zdolnościami, uważam że pajacowanie im nie przystoi