Wpis z mikrobloga

W moim rejonie otworzyli nowego keba.
Dzisiaj po piwku z znajomymi wpadłem do tego keba, bo prawie nic nie jadłem i udało mi się przepędzić patusów z lokalu (lel). Dostałem jednego z lepszych kebabów jakie jadłem, karte stałego klienta i ciasto :D Turas jeszcze zaproponował, że jak następnym razem wpadnę z znajomymi to odpali szisze i nie będzie też robił problemu gdy będę miał alko.
Najlepszy Turas jakiego spotkałem :D
#kupujackebabaosiedlaszaraba #nobodykiers
Gadzinski - W moim rejonie otworzyli nowego keba.
Dzisiaj po piwku z znajomymi wpadł...

źródło: comment_fr6z3e5Y0t7EsDusznZs1X6SbAoJUZON.jpg

Pobierz
  • 11
@RivaTnT90: imo, tak. Zresztą powiedział mi, że z chęcią będzie chciał konkurować o miano najlepszego keba w mieście i mu wierzę.
Szkoda tylko, że lokalizacja koło rejsa, LV i kufla nie jest zbyt ciekawa, bo stężenie patologii w tych rejonach wykracza poza normy. Mam nadzieję, że nie będzie miał żadnych problemów.
@Gadzinski: W Gdyni chodziłem kiedyś często do Turka na kebaba, potem zmieniłem trochę dietę i prawie rok tam nie jadłem, ale zawsze jak przechodzę obok lokalu mówimy sobie dzień dobry, albo on sam mnie zaczepia w innych miejscach na ulicy i pierwszy mówi dzień dobry. Może zapamiętał mnie jak byłem raz u niego w czapeczce z autografem Ataturka.
@Gadzinski: Zajebista ta rolada u niego ( ͡° ͜ʖ ͡°) duża tania i smaczna. Odkąd zlikwidowali gastro kebab w skc jadłem dwa razy raz w tym całym jaseminie na lelewela (najgorszy jakiego jadłem w życiu, albo stare mięso albo coś zepsutego mi się trafiło i #!$%@?łem kebsa po 4 gryzach) i u hasana na jagiellonskiej (ochydny sos sama kapucha i cebula, mięso przypalone a kebab zimny (