Wpis z mikrobloga

@VolorFlex: i co ci do tego? Mój przyjaciel Adam malysz kiedys mi powiedział ze nie wolno mieć niebieskich butów bo to przynosi nieszczęście. To ja do niego WTF ocb. A on ze skoro nie rozumiem to powinienem poczytać książki, np Zbrodnię i Karę Dostojewskiego. Tam dowiem się co grozi za takie czyny. Jestem mu wdzięczny i teraz wiem że dni są tylko po to by do ciebie wracać każdą nocą złoto.
i co ci do tego? Mój przyjaciel Adam malysz kiedys mi powiedział ze nie wolno mieć niebieskich butów bo to przynosi nieszczęście. To ja do niego WTF ocb. A on ze skoro nie rozumiem to powinienem poczytać książki, np Zbrodnię i Karę Dostojewskiego. Tam dowiem się co grozi za takie czyny. Jestem mu wdzięczny i teraz wiem że dni są tylko po to by do ciebie wracać każdą nocą złoto.


@Aspir:
@VolorFlex: Jeszcze sie strasznie dziwnie maluje ;p
Ale sie na swoim wygladzie wypromowala, jak inni robili reportaze z sejmu, to zawsze wycinali pytania, a w kadrze tylko rozmowca.
W jej reportazach zawsze musza byc ujecia z nia, jak szuka politykow, goni ich, potem rozmowa oczywiscie pelen kadr, z nia trzymajaca mikrofon i z gosciem, a pytan czesto nie wycina.