Wpis z mikrobloga

Aion, Neverwinter, Tera czy Rift?
Chciałbym wybrać jedną spośród tych gier. Gra lub grał ktoś, w którąś z nich? Ogólnie zależy mi na tym, by można było ciągle rozwijać swoją postać no i oczywiście jakieś expienie, bossy, pojedynki. Co więcej, chciałbym żeby grało tam sporo graczy w tym Polacy. Zależy mi również na polskiej wersji językowej. Co polecacie i dlaczego? Z góry dziękuję.
#pcmasterrace #gry #pytanie #mmorpg #aion #neverwinter #tera #rift
Tippler - Aion, Neverwinter, Tera czy Rift?
Chciałbym wybrać jedną spośród tych gier...

źródło: comment_pFJEiUVv4E8VPxg8qruqZ5WIrEpdg4e5.jpg

Pobierz
  • 13
@Tippler: Grałem we wszystkie i najwyżej oceniłbym TERA - taka fajna zręcznościówka w której nawet bicie mobów może być przyjemne (* pod warunkiem, że grasz mele, bo rangerzy to jak CS ;) ) Tera za to ma skopany silnik graficzny.
Mój ranking gier które wymieniłeś:
TERA>AION>NEVERWINTER> RIFT.

Ale i tak z MMORPG wyżej cenie WoW i Lineage2 (starsze kroniki) .
@Hypnotoad: A coś więcej możesz powiedzieć, bo gra w miarę wygląda. Ilość graczy, Polacy itp.
@Bunkier: To samo co do Hypnotoad :)
@FraMat: Co dokładniej z tym silnikiem graficznym? Troszkę bajkowa ta gra, ale skoro mówisz, że okej jest ;) A jaki tam język jest, dużo osób gra teraz?
@Tippler: nie miałem czasu, grałem chyba dwa miesiące i grało się bardzo przyjemnie, nie wiem jak z polakami ale graczy było wtedy całkiem sporo, plus jest taki że coś jak premium wyfarmiasz w przeciągu 2-3 dni - nie wiem jak teraz w sumie
@Tippler: graczy jest dużo, wejdz na reddir/r/guildwars2 dużo nowego contentu i zapowiedzieli pierwszy dodatek. Gra jest taka ze kupujesz pudełko i grasz, nie musisz kasy nic ani abonamentu a teraz są promocje ze po 10 euro jest.
@Hypnotoad: Chciałbym z Polakami właśnie pograć, to ważne. Ogólnie ciężko się zdecydować.
@wielooczek: Oczywiste, że kupię od razu jakieś premiumy nie znając gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bunkier: Szukam czegoś darmowego, bo te co wymieniłem są chyba darmowe?:)
Tera jest najlepsza w tej chwili, ale nie oznacza to niestety ze jest bez wad... Endgame naciagany na ciagle powtarzalne daily zadania po to by o maly krok zbkizyc sie do new gearu ktory umozliwi robienie kolejnych daily ktore zbliza o krok do next gearu ktory z kolei da Ci rowne szanse w pvp ale tylko do next patchu ktory wprowadzi next pvp gear :p
Ale z dostepnych obecnie ma najlepsza fizyke,
@Tippler: da sie przerywac. Ta gra ma duzo malych plikow dlatego sie rozpedza przy kazdym i widac maly transfer. Jesli jednak widzisz ze idzie ciagly transfer na 200 kb to wylacz i wlacz launchera - mi te glowna czesc ssalo 13 mb