Wpis z mikrobloga

  • 1
@StraznikOgniskaDomowego: no przeciez dxm to acodin, z apteki :P nie myl z DMT bo to juz nawet weteranow kwasu wykrecalo. Ogolnie aptekowe gimbodragi sa fajne, byleby nie przesadzac, no watrobe sie zniszczy. Jeszcze sa tam jakies tramale na recepte czy inne opiaty, ale dla mnie tam stymulanty to juz syf
  • Odpowiedz
@kubako: ja jestem ciekaw, skąd się wzięło to przekonanie, że ustawa wchodzi 1 czerwca? 1 czerwca to jest chyba najbardziej pesymistyczny (albo optymistyczny, jak kto woli) wariant i równie dobrze może wejść pod koniec sierpnia.
@StraznikOgniskaDomowego: z fajnych legalnych to chyba tylko tryptaminy, ewentualnie słynny acodin jak lubisz dysocjcję
  • Odpowiedz
@StraznikOgniskaDomowego: Na pewno takie, które nie mają potencjału uzależniającego. No i jeśli chodzi ci o legalne to kilka rarytasów masz z głowy (głównie chodzi mi o MDMA i LSD). Polecam:
psychodeliki
- tryptaminy, zwłaszcza 4-AcO-DMT i 4-HO-MET, lepiej zacząć od tego drugiego bo "AcO" to jest wyższa szkoła jazdy i łatwo się wbić w poziom 4 albo i 5 a jako początkujący mógłbyś tego nie unieść.
- AL-LAD, LSZ, 1P-LSD

W
  • Odpowiedz