Wpis z mikrobloga

Mirki, niedługo będę zmieniał telefon, bo umowa się kończy. I tu mam pytanie do was. Jaki polecacie #smartfon, najlepiej nie z najnowszych a dostępnych w abonamencie od złotówki? Aktualnie mam Samsung Galaxy S Advance i to jest kiła i mogiła, tak się czasem tnie że masakra. Dlatego głównym priorytetem jest, aby się NIE ZACINAŁ, do tego chciałbym dosyć duży wyświetlacz (minimum 4''). Raczej #android, ale jestem otwarty na #bojowkawindowsphone #windowsphone (bardzo bym was prosił o podanie zalet tego systemu względem androida). Za dużo wymagam, wiem :D Ale będę ogromnie wdzięczny za każdą poradę
#telefony
  • 10
  • Odpowiedz
Wez sobie iphona 4s teraz rozdaja za darmo a to tysiac razy lepszy telefon od tych tanich gowien z androidem. W sensie, ze Galaxy S6 czy Xperia Z3 spoko ale nie ma nic gorszego od low endow z Androidem...
  • Odpowiedz
@flejwaflejwaplejapleja: a jeszcze się zapytam: jak z zacinaniem się telefonu? Nigdy w życiu nie używałem ani przez moment telefonu z windows phone, więc pytam. Jak otworzę kilka pamięciożernych aplikacji to jest ryzyko takiego zacinania jak na androidzie? Czy nigdy się nie zdarza?
  • Odpowiedz
@Kirkain: przede wszystkim, nie ma prawdziwego multitaskingu. Aplikacje są hibernowane, nie pracują w tle. Ma to swoje oczywiste wady, ale zaletą jest płynne działanie nawet przy 512 MB ramu, co nie ma prawa bytu w przypadku Androida.
  • Odpowiedz