Wpis z mikrobloga

Jestem szczęśliwym człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7.00. wstaję, zakładam pluszowe kapcie, robię sobie kawę i kanapki. Ogarniam się i prasuję sobie koszulę.
8.00. gotowa do wyjścia, ale mam jeszcze godzinę, więc dopijam kawę, poczta, fejsik, rzut oka na notatki, uzupełniam playlistę na telefonie.
9.00. wychodzę na autobus, po drodze pachną kwitnące drzewa.
9.15. udaje mi się zająć miejsce siedzące #tylewygrac , słucham sobie #stereophonics .
9.30. wysiadam, po drodze kupuję obwarzanka z sezamem i idę do instytutu #studbaza
9.45. zaczynam zajęcia, śmieszkuję ze znajomymi z grupy, wymieniam newsy i plotki, potem słucham, co ciekawego mają do powiedzenia prowadzący, a są to naprawdę mądrzy i przesympatyczni ludzie;)
13.00. wychodzimy na obiad do pobliskiego baru, gdzie serwują zawsze świeże i pyszne potrawy za grosze, ogromne porcje. śmieszkujemy i omawiamy sprawy bieżące.
15.30. idziemy do Lewiatana po big milki, co prawda nie wygrywam darmowego,ale to nic. i tak był dobry. wracamy do instytutu na wykład.
17.30. zrywam się w połowie na małe wagary i idę przejść się nad Wisłę. jest cudowny wieczór i panuje atmosfera błogości.
18.30. docieram do mieszkania i robię sobie kanapki z domowymi powidłami. przeglądam doniesienia z badań, ogarniam materiał na zajęcia.
22.45. relaksujący prysznic, balsam o zapachu konwalii, puszysty szlafrok, pluszowe kapcie, herbata.
23.15. telefon od mojego #niebieskipasek . :3
00:00. idę spać, na moim ogromnym łóżku.
#mojdzienwstudbazie #drobneprzyjemnosci #zwyklezycie #jestemszczesliwymczlowiekiem #pozytywnie
  • 7