Wpis z mikrobloga

Praca instruktora ds. kulturalno-oświatowych i terapeuty zajęciowego z grupą seniorów.
Dzisiaj przygotowałam moim seniorom quiz ...

Padło pytanie: Kto powiedział "myślę więc jestem"
Jedna Pani z przesadną ekscytacją w głosie odpowiada: Lech Wałęsa! Lech Wałęsa!
Na co jeden Pan ok. 90lvl z pełną powagą: Taki mądry to on nie był...

Kolejne pytanie: Która kobieta jako pierwsza poleciała w kosmos...
Odpowiedź godna #logikarozowychpaskow (pani Jadzi lvl ok. 85): ŁAJKA!!!

Pytanie nr.3
Jak mówimy na męża córki:
Pani Basia: Ty chamie.

#pracakaroli


  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Karolinkaaa: Dzięki za odpowiedź, życzę powodzenia w dalszej karierze :) Do takiej pracy trzeba mieć powołanie, sam już się boję, że nie podołam z opieką nad moimi rodzicami, jak już przyjdzie ten moment. Nie chciałbym ich oddawać do takiego ośrodka, ale fajnie, że są ludzie którzy się tym zajmują.
  • Odpowiedz
@phoos: Tam gdzie pracuje są ludzie samodzielni do pewnego stopnia, przychodzą tam tylko w ciągu dnia, więc nie pełnimy całodobowej opieki :) A taki ośrodek to bajka dla samotnych osób-mają z kim pogadać, zająć się czymś itp.
  • Odpowiedz
@t3rmi: Gałczyński kiedyś napisał gry i zabawy dla opóźnionych umysłowo. pytania typu: na 4 nóżki, ogonek i mówi hau hau? stoi w stajni, uchem strzyże? (odpowiedź: fryzjer), itp.
  • Odpowiedz
@Karolinkaaa: Polscy seniorzy niestety to ludzie oderwani od rzeczywistości funkcjonujący na poziomie człowieka jaskiniowego. Wielu zrzuca to na karb wieku niestety jest to kwestia moherowego zdziczenia i polskiej prymitywnej kultury bazarowej.
  • Odpowiedz
@Ermenegildo: raczej tego, że większość polskich emerytów wcześnie przechodziła na emeryturę... po której z racji gównianej wysokości tejże spędza czas w domu bo na nic innego ich nie stać i jak to określiłeś "dziczeją"...
  • Odpowiedz