Wpis z mikrobloga

GN2 i 163 wygrane na koncie i zacząłem dostawać sesje Overwatcha. Póki co dwie pod rząd (bez grania meczy po pierwszej sesji, bo przełączyłem okno żeby wykop poczytać ;] )
Jak na razie kogoś przed banem uratowałem, bo na pewno nie miał wspomagania. Zobaczymy co będzie na następnej sesji.
#csgo
  • 13
  • Odpowiedz
@alczas1: Sesje nadzoru. jak kogoś zgłaszasz podczas gry, że oszukuje lub przeszkadza w grze, to gracze GN2 i wyżsi dostają raz na czas kilka rund tego meczu do obejrzenia i oceny czy to skill, luck czy czity.

Aktualnie oglądam gości który chyba bez głośników gra, więc nie wiem za co go zgłosili ;] większość killi wpada mu przypadkiem.
  • Odpowiedz
@wajdzik: 3 nadzór z rzędu... Jak ogladalem jakiś poradnik na ten temat kilka dni temu to gość mówił, ze owerwatche wpadają co kilka meczy, a nie bez przerwy ;]
  • Odpowiedz
@WujekSkip: Ja póki co dostaję gości którzy na 90% są na srebrach (patrząc po grze). Maksymalnie to GN2/3, więc może Valve Nie daje wyższych rang do oceny słabszym graczom i to jest nawet logiczne, bo po co MGE ma tracić czas na oglądanie silverów. Zresztą z tego co zrozumiałem ocena, że ktoś ma cheata musi wyjść od kilku graczy z nadzoru zanim wpadnie ban.
  • Odpowiedz
@WujekSkip: Obejrzę jeszcze kilka meczy to będę widział, czy trafiają mi się jacyś z wyższymi rangami, a że z GN szybko nie wyjdę to to czeka mnie sporo łatwych sesji ;] (gram z kumplami bez rang i na silverach, więc ciężko wyjść wyżej)
  • Odpowiedz
@wajdzik: ale mi teraz piękny WallHack się trafił. Gość nawet się z tym nie ukrywa tylko podchodzi do sciany, celuje w główkę przez chwilę i strzela ;]
  • Odpowiedz