Wpis z mikrobloga

Po 2 tygodniach doszedł mój pierwszy telefon z andkiem, lenovo P780 z słuchawkami xiaomi piston gratis, za cenę 460 złotych.
Chyba w miarę dobry zakup cena-jakość, zobaczymy jak będzie z tą baterią 4000 mAh. Pierwsze wrażenia, bardzo dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I oficjalnie dołączam do #androidmasterrace
#aliexpress #telefony #android #lenovo #smartfon #chinskietelefony
M.....2 - Po 2 tygodniach doszedł mój pierwszy telefon z andkiem, lenovo P780 z słuch...

źródło: comment_gP8xE2e36o0KMypigA6BMPURg40vLnCU.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@MrHouse22: jaka to wersja pistonów? v2 nie było w wersji czarnej wiec to chyba v1?
baterii zazdroszcze, mój coolpad ma 2500mAh, nie jest źle, ale 4000 robi wrażenie.
  • Odpowiedz
@rothen: Niestety to v1 i jakość dźwięku po wstępnym przesłuchaniu jednego utworu, nie powala moim skromnym zdaniem. Ale jako zastępcze słuchawki podróżne nadadzą się w zupełności.
  • Odpowiedz
@mondzioI: Miałem inne priorytety, dwie karty sim, wejście na kartę SD, wymienna pojemna bateria, fonik do muzyki i internetu, zaproponuj mi coś podobnego z tymi właściwościami, w rozsądnej cenie, bo mogłem jakiś ciekawy telefon przegapić :)
  • Odpowiedz
@MrHouse22: aero2 to tylko skutek uboczny, chodzi ogólnie to całe pasmo 900Mhz ale tak ja pisałem, da się żyć :)

Za to z telefonu będziesz bardzo zadowolony, nie ma sobie równych jeśli chodzi o baterię. Tylko odrazu mówię, jak zrobisz update do androida 4.4 to bateria już dużo gorzej trzyma...
  • Odpowiedz
@milolosiu: Zrobię osobny wpis najprawdopodobniej w poniedziałek na jego temat. Narazie miałem mało czasu, dopiero teraz zrootowałem telefon jakimś japońskim programem, bo żaden inny nie chciał, aby wgrać ViperFX do lepszego dźwięku, więc zaczynam dopiero porządkować aplikacje i ustawienia. Nie będę się bawił ROM-ami, a i muszę jeszcze jakiś miarodajny test baterii zrobić, lecz jak narazie czuję, że otrzymałem produkt za odpowiednią cenę który przewyższa moje oczekiwania.
  • Odpowiedz