Wpis z mikrobloga

@Shashek: Powiedz mi proszę szczerze - warto cisnąć te pewnie ~45h w 1? Jaka jest twoja opinia cumplu?

Kupiłem już dłuuugi czas temu z myślą o tym że będę przechodzić wszystkie części kolejno i nareszcie zacząłem grać ...no ale sie nie da! Jakoś mnie to wszystko irytuje :/

Wieczne klikanie w przeciwnika, dziwnie poukrywane przedmioty, AMERYKAŃSKI akcent w realiach fantastycznego średniowiecza (to akurat chyba moja wina, nie wiem skąd ten american
  • Odpowiedz
Nie potrafię obiektywnie się wypowiadać jestem zakochany w sadze A. Sapkowskiego i w grach. :D


@Shashek: Rozumiem i się nie dziwię :) Ja uwielbiam fantastykę ale jakoś za późno się zabrałem za samą grę. Powinienem parę lat temu i byłoby zupełnie inaczej zapewne!
  • Odpowiedz
@Saeglopur: przecież jedynka jest wielokrotnie lepsza od 2 ;O to zależy czy jesteś fanem wiedźmina, jeśli masz zamiar grać w 3 to musowo 1 i 2 trzeba przejść i savey ogarnąć, co do ssd = ja mam włączoną kompresję na ssd żeby więcej miejsca mieć, jest to kwestia 25-50 mb/s i trochę zużycia procesora ale miejsca sporo się oszczędze 20-30% do przodu
  • Odpowiedz
to zależy czy jesteś fanem wiedźmina


@Jurigag: No właśnie chyba nie aż takim fanem :/

co do ssd = ja mam włączoną kompresję na ssd żeby więcej miejsca mieć, jest to kwestia 25-50 mb/s i trochę zużycia procesora ale miejsca sporo się oszczędze 20-30% do przodu


Poważnie aż tyle? Ja obchodzę to inaczej - większość rzeczy trzymam na OneDrive gdzie świetnie działa selektywna synchronizacja. Mam 1,2 TB danych na dysku o
  • Odpowiedz
@Saeglopur: W 1 jedynkę świetnie się grało jak była jej premiera, ew jak wyszła wersja poprawiona.
Mechanika gry już wtedy przeszkadzała, ale teraz po latach i po ograniu 2 po prostu #!$%@? ;x no i jest brzydka, strasznie słabo się zestarzała.

Wiem bo sam chciałem przejść drugi raz pierwsza część po skończeniu 2.
fabuła, świat, misje są dużo lepsze w jedynce ;]

Chociaż widziałem jakieś mody do 1 zmieniające walkę czy
  • Odpowiedz