Wpis z mikrobloga

Tyle szczęścia :3

Gruba spisała się nieźle i zniosła jaja! I wiecie ile ich jest? 24 sztuki! Rekordowa ilość, miliony jaj, te sprawy. Teraz wygląda bardzo chudziutko, ale dokarmię ją powoli. Zrzucając wszystkie jaja schudła aż 100g!

Największy problem jest taki, że jajka złożyła nie w wilgotnym pojemniku, tylko bezpośrednio w podłoże, w suche drewienka bukowe. Jedno jajko uschło całkowicie, kilka troszkę przyschło, ale wszystkie są takie.. sflaczałe. Mimo, że są ładnie zapłodnione, to niestety nie wiem, czy coś z nich będzie. W ciągu 24h zobaczymy, czy trzeba je wyrzucić, czy "napompują się" i będą zdrowe i ładne. Do tego wyciągając z podłoża kilka obróciłam, więc mogłam zatopić zarodek. Jutro powiem Wam co i jak z jajkami.

Ale jestem nieziemsko szczęśliwa, że uniknęłam zabiegu <3 Dobrze się spisaliście z tymi kciukami! :D

#chwalesie #agama #agamy #gekon #gekony #waz #wonsz #weze #terrarystyka #kameleon #jez #jeze #szczecin #gadzibastion

@gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja @Cahir22 @Ranfun @Kodys @Queiroz @Jormungand @Turrsky @skrajnaa @Migfirefox: @foxmurder @JAmajki @nietopies @Maupolina @Pio23 @avible @kamdz: @Saute @speed306 @Czerw2 @Dabrus @Czerw2 Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - Tyle szczęścia :3

Gruba spisała się nieźle i zniosła jaja! I wiecie ile...

źródło: comment_i3wLECnm13xpn7A1tlfE8AgymYvesTUb.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz