Wpis z mikrobloga

@darjahn: Dzięki sprawdzę sobie ten tytuł w wolnej chwili.

Do mnie taki mhmh komercyjny, prosty, momentami holiłudzki sposób przedstawienia faktów z tamtych czasów trafił bardzo mocno. Pokazuje cały pogląd Niemców w sposób bardzo obrazowy dla przeciętnego odbiorcy. No i końcowa scena która powala mnie na maksa, pokazuje okrucieństwo, w sposób który trafia do mnie nawet bardziej niż realne nagrania z niemieckich obozów.
@surge: nie widziałam ale czytałam książkę, świetna. Wrażenie zrobiła mocne. Aż mnie zaciekawiło teraz jak sobie poradzili z przełożeniem tej historii na ekran, jutro szukam filmu.
@surge: Tanie, słabe kino wycelowane w taki temat i środki wyrazu, żeby w dobrym smaku było lubienie tego filmu. #!$%@?, przez większość czasu na ekranie jakiś dzieciak biega i gapi się na wszystko z otwartą mordą. Jeśli zastopujemy film w losowym momencie, to najprawdopodobniej zobaczymy obraz taki, jak na zdjęciu poniżej. Sorry, ale to jest gówno i jedna z najsłabszych rzeczy, jakie widziałem w ogóle po afrykańskim kinie akcji. Tam nie
źródło: comment_amEEq75F3mz77b7fIKjVSn9UH6GJHWuq.jpg
@surge: nie wiem dlaczego ale ten film nie porwał mnie ani na moment. Moim zdaniem jest zbyt kolorowy i przewidywalny. Gra aktorska na niskim poziomie. Nic mi w nim nie pasowało pod temat wojny, obozów i tak wielkich tragedii jakie się wtedy rozgrywały.
@zwyklyszym: Rozumiem, że chciałeś mnie zagiąć, chociaż nie rozumiem dlaczego uważasz, że powinienem mieć gotową propozycję takiego filmu i jak to się ma do tego, co napisałem. A już w ogóle nie rozumiem dlaczego wymienione przez Ciebie zajebiste filmy się nie liczą. No ale niech już będzie, np. "Escape from Sobibor" jest bardzo wartościowym filmem z tej tematyki i nie znalazł się na Twojej poronionej liście. Polecam ( ͡° ͜
@zwyklyszym: To lista jest poroniona, a nie filmy na niej. Nie ma w tym nic nielogicznego. Lista Szindlera była #!$%@?, ale to nie znaczy, że #!$%@? byli ludzi na niej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znowu próbujesz mnie zagiąć :D

Nie no, ogólnie odnoszę się do charakteru Twojej odpowiedzi, takiego właśnie prowokacyjno trollującego. Wiem, że to tak dla żartów, też dla żartów odpisałem. Ale propozycja poważna ( ͡