Wpis z mikrobloga

@Vojak: mógłbyś mnie zawołać?
Jeśli by Ci to nie sprawiło problemu to najlepiej jakby odbył on się w czasie długiego wolnego podczas matur i długiego weekendu. To tylko moja sugestia i prośba :)

Co z osobami, które dostępne są tylko na weekendach. Chciały by pograć ale od piątku do niedzieli?
@Caishen: czas na rozegranie jednego spotkania będzie wynosił 7 dni. Jak ktoś nie umie poświęcić jednego wieczoru w tygodniu na mecz to się nie zapisuje.

Dokładny termin ustalać będą gracze między sobą ale ostatecznie w ciągu 7 dni muszą mecz rozegrać. Osoba, która będzie robiła problemy i wymyślać przy terminach przegrywa walkowerem.

Pukawka podarowała mi serwery do gier z GOTV + może dać małe nagrody w postaci kluczy CS:GO. Zostaje mi
@Vojak: super. Nie spodziewałem się 1vs1 chodź mogłem się zorientować po ostatnim wpisie.
Będą to mapy de_* czy aim_* a może awp?

Ja od razu insta zapis ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Vojak: tez sie zapisuje i moge pomoc na tyle ile to mnie nie wykluczy z turnieju. ;) Co do serwerów to można w sumie samemu postawić (nie przez freegamehosting tylko przez serwery steam - jak chcesz to moge wytlumaczyc co i jak po kroku). Kontaktowales sie z upstage store oraz administracja? @ganek ostatnio mial cos od destra zalatwic, moze i tym razem da rade? :D ale jakie mapy? de, awp aim?