Wpis z mikrobloga

#mojdzienwpracy
Przedszkole.

1. pobudka 7.12, ogarnięcie się, wyjście, droga do pracy
2.8-8.30 proszę pani, a dziecko mi mówiło, że on je zaczepia, a jak sie zachowuje, a je? a smarka nos? a wychodzą dziś na dwór?
3. 8.30 śniadanie - proszę pani, a ja nie chcę, a ja jadłem w domu, a on mi zabiera herbatę, a on wrzuca skróki z chleba pod kaloryfer, a muszę to jeść?
4. 8.30-9.00 mycie zębów- proszę pani, a on chlapie wodą, a on mi zabrał pastę, a on wysmarował pastą drzwi, a on pije wodę z kranu, a on robi sobie picie z pasty, a on szczoteczką myje ścianę
5. 9-10.00 zajęcia - proszę pani, a on mnie szturcha, a on rzuca kredkami, a on mi przeszkadza, a on popisał mi książkę,a ja nie chcę robić tego szlaczka
6. 10-11.00 zabawy swobodne, spacery - proszę pani, a on się nie chce ze mną bawić, a on mnie bije, a on rzuca klockami, a on rozsypał i nie chce sprzątać, a on mnie szarpie, a on mi ucieka, a on się wepchnął na ślizgawkę, a on rzuca po szatni butami, a on wszedł na szafkę, a on mi zabrał czapkę
7.11.30 obiad - proszę pani, a ja nie chcę, a to gorące, a on mnie uderzył widelcem, a on mi wylał kompot
8.12-13.30 zajęcia, zabawy dowolne-proszę pani, a on się nie chce ze mną bawić, a on mnie bije, a on rzuca klockami, a on rozsypał i nie chce sprzątać, a on mi zabrał
9.13.15-13.30 podwieczorek-a ja tego nie lubię, a ja nie chcę, a on mnie rzuca jedzeniem
10.13.30-14.30-zajęcia dodatkowe-proszę pani, a on mi przeszkadza, a on nie słucha, a on mnie popycha, a on mi dokucza
11.14.30-16-rozchodzenie się-proszę pani a on mi zabiera kredki, a on zrobił bałagan i nie chce sprzątać, a on rzuca klockami, a kiedy przyjdzie mama?
....a był grzeczny? a jadł? a gdzie jego kapcie? a co robili? a miał czapkę na dworze? a kaszlał?
12. 16-????-wreszcie cisza :P

W gratisie mam milion razy dziennie pytania: a dlaczego? a po co? a co pani robi? a mogę? a my też będziemy? oraz: kocham cię pani :)

@lennyface @koko_jest_spoko
  • 11